www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LAN OSTATECZNY WARSZAWA 2012 CS/FIFA ZAPISY OFF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klubbilardowy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Lut 2013

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAa

Ostatnio zmieniony przez klubbilardowy dnia Sro Lut 20, 2013 12:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
klubbilardowy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIKAS napisał:
Na lanie gralo sie dobrze, komputery stale 100fps.

Miejsce w porzadku, ale na przyszle edycje porozmawiaj z wlascicielem lokalu, bo akcje z zabieraniem artykulow spozywczych, straszeniem ochrona i wtracaniem do wiezienia mialy charakter absurdalny. Rozumiem polityke klubu - przychodzi klient na godzine na bilard i nie wypada, zeby wyjmowal z torby swoje puszki z piwem i spozywal je w lokalu - musi kupowac wszystko na miejscu. Natomiast jesli chodzi o zawody, gdzie zawodnicy przebywaja na miejscu non stop przez dwa dni - tu sprawa ma sie calkiem inaczej. Trudno bowiem, zeby kazdy gracz zostawil w kasie baru po 200zl (bo ceny nie byly najnizsze), kupujac za kazdym razem picie i jedzenie na miejscu. Doszlo do tego, ze kanapki jadlem na mrozie, siedziac na pobliskiej lawce. Jesli uslysze, ze w kolejnej edycji znowu beda takie cyrki, to chyba pojade po nich na wszystkich stronach, na ktorych widnieja w internecie ;) Jesli komus wadzi, ze ktos nie pije wody za 10zl i lezy na kanapie w ich lokalu, to lepiej niech nie godzi sie na przeprowadzanie takich zawodow w przyszlosci.

Wsrod graczy, wszyscy, z wyjatkiem minisa, zachowywali sie kulturalnie i na pewnym poziomie :)

Na koniec byla tez nieprzyjemna wpadka z nagrodami za pudlo, lepiej uniknac takich w przyszlosci, bo bylo to dosc bolesne i nagle. Mysle, ze nikt spoza wawy i okolic nie przyjechalby na turniej wiedzac wczesniej, ze nagrody beda w takiej postaci, w jakiej byly rzeczywiscie.
Pozdrawiam.



Odp. Klub Bilardowy
Słuchajcie klub udostępniliśmy za darmo zarobek klubu miał być z baru .
Woda kolego kosztuje 4 zł cola też , zapiekanki 7 zł a nie jak twierdzisz woda 10 zł . Klub był otwarty od rana do 5 nad ranem i na drugi dzień tak samo . Prąd woda w kibelkach i śmieci , których była masa worki pustych butelek jak i opakowań po jedzeniu nie jesteśmy instytucją charytatywną "Monar na ul. Marwilskiej " Więc znajdźcie sobie inny lokal , który zrobi to za darmo posprząta po was i pozwoli żeby sponsor przywiózł napoje energetyczne My jako Klub nie wzięliśmy z wpisowego ani grosza . Mało tego nie zgodziłem się na drugą edycję w naszym klubie więc nie wiem czemu ma się odbyć u nas . Po obejrzeniu w telewizji Ekran jak organizator obsmarował nasz klub nie mamy zamiaru więcej udostępniać lokalu na podobne turnieje .

Więc Kolego otwórz sobie klub i udostępniaj go za darmo ile wlezie
Albo powiedz mamie lub tacie żeby zapieprzał w robocie za darmo ciekawe co ci powie , ja też mam swoje opłaty za wszystko woda ogrzewanie śmieci itd.
I żeby z tobą nie pojechali tylko w realu a nie na stronach . Mało że udostępniłem klub posprzątałem po was to jeszcze obsmarujesz klub na forach , na takie rzeczy też są artykuły lub po prostu bejsbol .

Żeby było wszystko zrozumiałe klub nie wziął z wpisowego ani grosza jak piszę organizator . Klub nie zgodził się na drugą edycję jak pisałem po obejrzeniu edycji z tele. Ekran Druga Edycja miała się odbyć się w Kinie Świt jak wspomniał organizator .
Pozdrawiam
Dodam tylko że żaden klub nie udostępni wam lokalu po przeczytaniu takich rzeczy . Zostanie stodoła w polu . Na Sponsorów też piszecie że słuchawki czy inne gratisy są delikatnie mówiąc słabe.
Nie ładnie kopiecie dołki pod sobą i palicie mosty . Tak jak organizator w tele. Ekran na klub i firmę , która dała komputery .
Proszę pogratulować koledze Mikas złotych myśli .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tronal i dobrze że kupiłeś bilet bo lan się odbędzie na 100%, co do lokalizacji jak wspomniał Pan Adam z klubu już wcześniej myśleliśmy o zmianie lokalizacji więc z tym problemu nie ma nowa lokalizacja pojawi się jeszcze dzisiaj ew. jutro jak porozmawiam z Prezesem. Co do samego klubu sami jesteście sobie winni udostępniacie sale i wyrzucacie graczy śmiech na sali powodzenia w prowadzeniu tego klubiku. Więc nie myśleć sobie że lana nie będzie, wczoraj ok. 23 dostałem odpowiedz od burmistrza Warszawa Targówek który zainteresował się naszą imprezą i jest gotów udostępnić nam bibliotekę multimedialną http://www.multibiblioteka.waw.pl/. Komputery tam są wysokiej klasy więc nie musielibyśmy ich wynajmować. Co do właściciela klubu to po prostu szkoda słów straszysz dzieci bejsbolem... ja bym na twoim miejscu zachował kulturalnie bo i na takich jak Ty znajdzie się paragraf w kodeksie karnym za grozby. Prowadz swój klub i nie udostępniaj nam go. A co najbardziej śmieszy to to że nawet internetu nam nie pozwoliłeś załatwić. Sam sobie grzywdę robisz.

LAN SIĘ ODBĘDZIE NA 100% WIĘC BEZ SPIN.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
rodzynek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2005

PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebym się wpierd**, ale dobrze by było dowiedzieć się w miarę wcześnie GDZIE DOKŁADNIE on się odbędzie :D
_________________
>.<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzynek chyba Ci się posty pomyliły to jest poprzednia edycja~ aktualny jest w poście niżej i jest już dawno info gdzie się odbędzie =)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury