www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z configiem i steam cloudem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zIMeR
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Lis 2004
Klan: dB

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 7:25 pm    Temat postu: Problem z configiem i steam cloudem Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mój problem polega na tym, że config który jest na serwerze steama ciągle się przywraca mimo iż mam clouda wyłączonego. Jest to bardzo denerwujące ponieważ nie mogę zmienić nicka w grze. Odrazu zaznaczam że opcja "tylko do odczytu" jest wyłączona. Próbowałem też wg. instrukcji http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2470784 usunąć zawartośc mojego sava z sourca lecz to też nie pomaga. NIe mam już pomysłu i sił aby to naprawić. Wie ktoś może jak pomoc??? HELP!
_________________
Deadly Bullets! FOREVER!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 7:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
zIMeR
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Lis 2004
Klan: dB

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.
_________________
Deadly Bullets! FOREVER!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury