www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
KSWE-S (Konfrontacja Szkół w E-Sporcie)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 6:39 pm    Temat postu: KSWE-S (Konfrontacja Szkół w E-Sporcie) Odpowiedz z cytatem




KSWE-S (Konfrontacja Szkół w E-Sporcie) – są to zawody typu Electronic-Sport, organizowane w Nowym Targu, w których rywalizują ze sobą szkolne drużyny składające się z 4 uczniów i 1 nauczyciela . Na taką formę aktywności wpadł Solar, organizatora Podhalańskiego AND Lan Party 2012 .

Żyjemy w dobie komputerów, chcemy tchnąć do szkół „duch naszych czasów” i pokazać dyrekcji oraz nauczycielom, co teraz interesuje młodzież. Oczywiście wszyscy doceniamy aktywną formę sportu, jednak w chłodne, zimowe dni większość z nas woli rozsiąść się w wygodnym fotelu, ze szklanką ciepłej herbaty i spędzać wolny czas przy grach komputerowych wraz z rówieśnikami.



Pierwsza edycja Konfrontacji Szkół w E-Sporcie odbędzie się 25-26 stycznia w Nowym Targu, a rywalizacja będzie odbywała się tylko na platformie gry Counter-Strike 1.6.

Patronat:




Sponsorzy:









Więcej na www.kswes.pl

co myślicie o tym projekcie ?


Ostatnio zmieniony przez vexteriam dnia Sob Gru 15, 2012 6:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 6:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
MaCho
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2007
Klan: na TVP1 o godz.17:30

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Główną atrakcją jest Counter-Strike 1.6, w którym będą rywalizowały szkolne drużyny.


słaby pomysł
_________________
SavagE 18:45:16
jestes moim fanem #1i nie pamietasz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
trawski
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Lis 2011

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy w tym turnieju mogą brać udział tylko zespoły z miasta ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

\
trawski napisał:
Mam pytanie czy w tym turnieju mogą brać udział tylko zespoły z miasta ?


każda Szkoła z całej polski może wziąć udział :)

MaCho napisał:

słaby pomysł


Dlaczego Cs 1.6 :)
Do gra się 4 uczniów +1 nauczyciel,
i dlatego nauczyć kogoś grać w cs jest łatwo i to gra zespołowa
jak wyglądał taki turniej w SC 2 albo LOLa nauczyciel by nie wiedział co się dzieje a tak to jest jakaś szansa i mega zabawa :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
padlina
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2009

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konieczność udziału nauczyciela bardzo ogranicza ilość drużyn, które mogłyby wystartować. Powiedzmy, że w szkole jest kilkunastu sensownych graczy, ale tylko jeden nauczyciel, który słyszał o cs. Weźmie go jedna ekipa, a reszta zostanie na widowni.

Poza tym, nie oszukujmy się, nauczyciel zawsze będzie zamykał, bo cs jest grą dla zawodowców, a nie dla leszczy. Jakby to wyglądało, gdyby w drużynie Barcelony wyszedł na boisko starszy, siwy pan z brzuszkiem - prezes klubu. Nie ośmieszajcie swoich nauczycieli. Albo robicie turniej dla zawodników, albo cyrk.

Turniej szkół jest dobrym pomysłem ale nie wszyscy grają tylko w cs. Można dorzucić LoLa i FIFA. Można też dorzucić jakiś casualowy tytuł w rodzaju trackmanii. Wiadomo, że w cs, lol i fifa wygrają zawodowcy, a w takiej trackmanii praktycznie każdy ma szanse.
Niekoniecznie musi to być wszystko zrobione jednego dnia. Ferie trwają dwa tygodnie.

Podoba mi się, że smarkacze :) zajmują się organizacją turnieju. Sponsorzy, współorganizatorzy, partnerzy, media. Trzeba mieć jaja, żeby się na to odważyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

padlina napisał:
Konieczność udziału nauczyciela bardzo ogranicza ilość drużyn, które mogłyby wystartować. Powiedzmy, że w szkole jest kilkunastu sensownych graczy, ale tylko jeden nauczyciel, który słyszał o cs. Weźmie go jedna ekipa, a reszta zostanie na widowni.


Ten turniej ma na celu pokazać uczniom nauczycielom czym jest e-sport jak wygląda , a nauczyciel w każdej drużynie jest po to aby pokazać że to jest zabawa dobra okazja aby pograć w jakąś grę z nauczycielem razem zespołowo

Cytat:

Poza tym, nie oszukujmy się, nauczyciel zawsze będzie zamykał, bo cs jest grą dla zawodowców,


Czyli jak nie jestem zawodowcem to nie mogę grać w cs ? :)
I nie mogę zebrać parę kumpli i pojechać na lana żeby sobie pograć poznać nowych ludzi itp ...

Cytat:
a nie dla leszczy. Jakby to wyglądało, gdyby w drużynie Barcelony wyszedł na boisko starszy, siwy pan z brzuszkiem - prezes klubu. Nie ośmieszajcie swoich nauczycieli. Albo robicie turniej dla zawodników, albo cyrk.


Ale to na platformie elektronicznej :)
wiec " siwy pan z brzuszkiem " grał by z messi w fife 2 vs 2 :)
Nie ośmieszamy nauczycieli tylko robimy im ciekawą formę rozrywki jakiej do tej pory nie doświadczyli . :)

Cytat:
Turniej szkół jest dobrym pomysłem ale nie wszyscy grają tylko w cs. Można dorzucić LoLa i FIFA. Można też dorzucić jakiś casualowy tytuł w rodzaju trackmanii. Wiadomo, że w cs, lol i fifa wygrają zawodowcy, a w takiej trackmanii praktycznie każdy ma szanse.
Niekoniecznie musi to być wszystko zrobione jednego dnia. Ferie trwają dwa tygodnie.


Ale chcemy zacząć od cs 1.6 bo to klasyk i łatwo jest nauczyć nauczyciela grać :) Lan trwa dwa dni i jest masa atrakcji poza oglądaniem cs :)

Cytat:

Podoba mi się, że smarkacze :) zajmują się organizacją turnieju. Sponsorzy, współorganizatorzy, partnerzy, media. Trzeba mieć jaja, żeby się na to odważyć.


Są to ludzie którzy robili ostatnio "Podhalańskie AND Lan Party "
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=161637
http://allplay.pl/pl/news/turniej/podhalanski-final/

:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
padlina
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2009

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vexteriam napisał:
Czyli jak nie jestem zawodowcem to nie mogę grać w cs ? :)
I nie mogę zebrać parę kumpli i pojechać na lana żeby sobie pograć poznać nowych ludzi itp ...

Możesz, przecież ktoś musi zawodowcom płacić za grę :) Trochę się z Ciebie pośmieją domagając się oporu w trakcie gry, wezmą Twoją gotówkę i pojadą na następne zawody. Lepiej zrób sobie imprezę na swoim poziomie, żebyś w ogóle mógł powalczyć, a nie 0:16, 1:16 i do domu. To samo dotyczy Twoich nauczycieli. Niech zagrają między sobą, ale nie każ im stawać przeciwko graczowi, który katuje 4 godziny dziennie. Ośmieszysz nauczycieli.

Mniej więcej równy pojedynek może być tylko na czymś, co jest casualowe - na przykład na trackamii, w którą ani nauczyciel, ani zawodowiec ceesa nigdy nie grali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

padlina napisał:

Możesz, przecież ktoś musi zawodowcom płacić za grę :) Trochę się z Ciebie pośmieją domagając się oporu w trakcie gry, wezmą Twoją gotówkę i pojadą na następne zawody. Lepiej zrób sobie imprezę na swoim poziomie, żebyś w ogóle mógł powalczyć, a nie 0:16, 1:16 i do domu. To samo dotyczy Twoich nauczycieli. Niech zagrają między sobą, ale nie każ im stawać przeciwko graczowi, który katuje 4 godziny dziennie. Ośmieszysz nauczycieli.

Mniej więcej równy pojedynek może być tylko na czymś, co jest casualowe - na przykład na trackamii, w którą ani nauczyciel, ani zawodowiec ceesa nigdy nie grali.


Widzę że nie rozumiesz na czym ma to polegać :)
Więc jest to turniej dla szkół średnich :)
Jeżeli jakaś szkoła zechce wziąć udział będzie musiała wystawić drużynę ze swojej szkoły składającą się z 4 uczniów i jednego nauczyciela ,
wiadome że nauczyciele będą mało oporowi ale to tylko zabawa :)
każda szkoła da 4 oporowych uczniów i jednego mało oporowego nauczyciela i myślę że będzie wyrównany poziom .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SAPER~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2008

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby nie doszlo do jakiegos nieporozumienia w pozniejszym czasie: Nie biore udzialu w zaden sposob w tym wydarzeniu.

Pozdrawiam.
Do zobaczenia moze za rok na jakims evenciku w Krakowie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAPER~ napisał:
Zeby nie doszlo do jakiegos nieporozumienia w pozniejszym czasie: Nie biore udzialu w zaden sposob w tym wydarzeniu.

Pozdrawiam.
Do zobaczenia moze za rok na jakims evenciku w Krakowie :)


Wpadnie na pewno Saper :)
Ale i tak robiąc Podhalańskie AND pokazane było że nie ma rzeczy nie możliwych dla sapera ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SAPER~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2008

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadnac pewnie wpadne, moze jakas ekipe do picia sie zmontuje :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAPER~ napisał:
Wpadnac pewnie wpadne, moze jakas ekipe do picia sie zmontuje :D


Wiedziałem że na ciebie zawsze można liczyć :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rep
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2009
Klan: taki tasiemiec heheheheh

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa szkoły wyższe? ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vexteriam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2012

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
aa szkoły wyższe? ;p


No można by było też wciągnąć szkoły wyższe ale czy znajdą się tam jacyś nauczyciele do gry ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kipeer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2004

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio?

Banał, coś jak lekcje pozalekcyjne. Nie zrozumiem dlaczego istotny jest nauczyciel. Prawdopodobnie ten kto to wymyślił jest za przeproszeniem Osłem.

Z nauczycielem to można zrobić zawody grupowe:

- W lotki
- Kto szybciej wypije piwo
- Kurnik

Ale nie cs'a o zgrozo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury