www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
PC dla gracza - 2000/2500 zł

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szteker
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Cze 2011

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 9:43 pm    Temat postu: PC dla gracza - 2000/2500 zł Odpowiedz z cytatem

Witam
Pod koniec stycznia planuję kupno nowego sprzętu poświęconego głównie pod gaming. Tak więc zwracam się z prośbą do osób, które znają się na rzeczy i pomogą mi wybrać najlepsze części do mojego składaka za cenę 2000-2500 pln, ponieważ drugiego już sobie pewnie nie kupię przez długi czas. Zależy mi na tym, abym mógł sobie bez problemu pograć w najnowsze gry bez żadnych ścin i lagów. Nie muszą chodzić na najwyższych, ale ważne żeby utrzymały przynajmniej średnie wymagania. Jeśli kwota jest zbyt mała aby mieć bardzo dobry sprzęt, to jeśli kosztem dobrej płynności jest spadek wydajności za mój fundusz, to bez wątpienia wybieram płynność. Zużycie energii i prądu nie musi być ograniczone do minimum, ponieważ nie oszczędzam na tym i jeśli również ten szczegół też jest istotny do poskładania owego PC, to planuję dalej współpracować z WinXp, ponieważ innym nie ufam co do gamingu. Co do budowy, nie zależy mi na niej, może być nawet bez jeśli to kosztuje dość. To chyba wszytko ze strony samego PC'ta, więc chciałbym jeszcze prosić o doradzenie kupna dobrego monitora, by oddał moc sprzętu, który zakupię do 500 zł (może minimalnie więcej, jeśli będzie potrzeba). Ja osobiście mam na oku starszego klasyka LG Flatron W2240S, którego może dorwę gdzieś na magazynach różnych sklepów, ponieważ cena też nie powala, a dorównuje dzisiejszym monitorom, które kosztują x4 drożej, lecz nie wiem czy mi uda się go dorwać, tak więc prosiłbym o jakieś inne, równie dobre propozycje, które nie zwalą mnie cenowo z nóg z złączem HDMI.
To raczej wszytko, co chciałem przekazać, z góry dziękuję!

Pozdrawiam Szteker
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 9:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=75052
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury