www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lan Warszawa #2 CS 1.6 5on5/FIFA 13 9-10 marca jTab.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poland
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lut 2005

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
Ty człowieku chyba na prawdę pojebany jesteś, screen a pózniej wycinałem, coś wam się nie podoba nadal myślicie że was wszystkich oszukałem to idzcie na policje tak jak napisał beny że złoży pismo. Co do Ciebie insajd nie ja twoje kompy na zimno podłączyłem i to nie do mniej miej pretensje tylko do Piotrka z andrychowa bo to on był od samego rana na CSie i to on w razie czego będzie ci zwracać pieniążki a nie ja.


słucham? jedyną pojebaną osobą tutaj która próbuje oszukać ponad 60 osób i nie potrafi nawet przedstawić dowodów wpłat / wypłat, i do tego wrzuca mierny screen "kosztów" przerobiony w paincie tak, że nawet 10latek by Ci powiedział że to fake, jesteś Ty WKG.

Myślałem że jak parę postów przyznałeś się do błędu to na tym zakończy się ta sprawa, oddasz ludziom to co masz do oddania, a Ty jednak dalej chcesz pływać w tym gównie które tak naprawdę sam sobie narobiłeś. Ta sprawa z komputerami od insajda to jest beka roku, to że nikt nie był wstanie ogarnąć że nie podłącza się "zimnych" komputerów do sieci, to już jest sprawa pomiędzy organizatorem a insajdem, to Ty sugerowałeś przyniesienie swoich komputerów na LAN, to Ty upierałeś się że każdy PC będzie mile widziany, jeżeli Ty stawiasz się na lana po godzinie 13stej, to jakim prawem masz jeszcze czelność oskarżać Piotrka oto że coś zajebał? ten człowiek w przeciwieństwie do Ciebie to cały czas tam zapierdalał, a nie siedział sobie z ziomeczkami i Tylko wszystkich poganiał.

Nie chcę mi się po raz kolejny rozpisywać, bo to temat rzeka, ale dalej czekam na wiadomość od Ciebie w jaki sposób masz zamiar mi zwrócić moje koszty, które poniosłem "organizując" Ci lana.
_________________
#wypierdalaj at quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 3:13 pm    Temat postu:

Powrót do góry
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
Poland napisał:
dostałem grypsa od mientusa że WKG z Targówka znowu nas okłamał:

Cytat:
http://iv.pl/images/75810393350463576604.jpg
Ty człowieku chyba na prawdę pojebany jesteś, screen a pózniej wycinałem, coś wam się nie podoba nadal myślicie że was wszystkich oszukałem to idzcie na policje tak jak napisał beny że złoży pismo. Co do Ciebie insajd nie ja twoje kompy na zimno podłączyłem i to nie do mniej miej pretensje tylko do Piotrka z andrychowa bo to on był od samego rana na CSie i to on w razie czego będzie ci zwracać pieniążki a nie ja.


Aż nie wiesz jak się mylisz. A odpowiedzialny jesteś ty, twój lan, twój organizator. I uff, jak bardzo ty jesteś w błędzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poland napisał:
WKG napisał:
Ty człowieku chyba na prawdę pojebany jesteś, screen a pózniej wycinałem, coś wam się nie podoba nadal myślicie że was wszystkich oszukałem to idzcie na policje tak jak napisał beny że złoży pismo. Co do Ciebie insajd nie ja twoje kompy na zimno podłączyłem i to nie do mniej miej pretensje tylko do Piotrka z andrychowa bo to on był od samego rana na CSie i to on w razie czego będzie ci zwracać pieniążki a nie ja.


słucham? jedyną pojebaną osobą tutaj która próbuje oszukać ponad 60 osób i nie potrafi nawet przedstawić dowodów wpłat / wypłat, i do tego wrzuca mierny screen "kosztów" przerobiony w paincie tak, że nawet 10latek by Ci powiedział że to fake, jesteś Ty WKG.

Myślałem że jak parę postów przyznałeś się do błędu to na tym zakończy się ta sprawa, oddasz ludziom to co masz do oddania, a Ty jednak dalej chcesz pływać w tym gównie które tak naprawdę sam sobie narobiłeś. Ta sprawa z komputerami od insajda to jest beka roku, to że nikt nie był wstanie ogarnąć że nie podłącza się "zimnych" komputerów do sieci, to już jest sprawa pomiędzy organizatorem a insajdem, to Ty sugerowałeś przyniesienie swoich komputerów na LAN, to Ty upierałeś się że każdy PC będzie mile widziany, jeżeli Ty stawiasz się na lana po godzinie 13stej, to jakim prawem masz jeszcze czelność oskarżać Piotrka oto że coś zajebał? ten człowiek w przeciwieństwie do Ciebie to cały czas tam zapierdalał, a nie siedział sobie z ziomeczkami i Tylko wszystkich poganiał.

Nie chcę mi się po raz kolejny rozpisywać, bo to temat rzeka, ale dalej czekam na wiadomość od Ciebie w jaki sposób masz zamiar mi zwrócić moje koszty, które poniosłem "organizując" Ci lana.


stary szczerze tu nie ma co pisać, a ten mały frajer myśli że jest wirachą osiedlowym a nie golumo-szczurem i jak cwaniaczek praski wyjebie ludzi na kwit i się zawinie, ale szczerze masz pecha strasznego że to samo miasto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gFx_t
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2008
Klan: peXg

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KIEDY EGZEKUCJA?
_________________
SWINIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tipek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Cze 2011

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o (cenzura),grubo tu :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ty myślisz że jak bym chciał oszukać to dałbym taki screen gdzie nawet 10 latek rozpozna że to fake? Ogarnij się nie mamy tutaj po 14 lat, rzecz jasna kopiowałem przelew + kopiowałem kwotę przelewu i wklejałem. Co do insajda zamiast wypisywać że mnie łatwo znajdziesz itp ale zadam Tobie pytanie po co masz mnie szukać? Dzwonisz i sam do Ciebie przyjadę bo ja nie mam nic do ukrycia prawda leży po mojej stronie a to że dwie osoby zrobiły ze mnie nie wiadomo kogo to już wasza sprawa komu wierzyć ja nikomu nie zamierzam nic udowadniać. Co do nagród

miało byc przy 20 zapłaconych teamów

1msc 1500
2msc 1000
3msc 500

każdemu to pasowało, a my mieliśmy 14 zapłaconych teamów więc nie trudno podliczyć że według rozpiski miało byc grubo ponad 1000 zł nagród mniej. A jednak nagrody nie były z niższej półki.

Do administracji board:

Proszę o zamkniecie tematu oraz o przesłanie IP osób: BETONIARZ,Old player,Spit`KH,rodzynek na e-mail zelankiewicz@op.pl jeżeli nie dostanę tych IP prześlą wam stosownego e-mail na adres administracji o udostepnięcie tych danych od policji.

@dyskusje w tym temacie zamykam.

P.S Poland na priv nr konta bankowego
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ty śmieszny jesteś typie.
To nie chodzi o to, że nagrody były za niskie. Tylko poleciałeś w chuja, bo część wpisowego poszło na twój żołądek i kieszeń. Nie załatwiłeś kompów, a sala była darmowa, a mówiłeś, że na to pójdzie połowa wpisowego. Typie pogrążasz się coraz bardziej. :)

ps.
Nie wiem po co Ci moje IP skoro nie groziłem Ci, tylko wytykałem OKRUTNĄ prawdę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2005

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz z jakiego powodu chcesz moje dane to sam Ci je podam, bo z tego co widzę w ani 1 poście Ci nie groziłem, więc synku wyśpij się i użyj mózgu, bo już nie raz miałem doczynienia z pomówieniami typu : podaj dane, mój prawnik Cię dojedzie i kończyło się jak zwykle - na słowach, lub na małej szkodliwości czynu ; - )
_________________
>.<


Ostatnio zmieniony przez rodzynek dnia Sro Mar 13, 2013 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHA na co Ci moje IP ? chcesz adres ? Wytknąłem Ci całą prawdę jak było co może potwierdzić z 50 osób co tam była do tego wprowadziłeś nas w błąd przed ostatnim meczem przez co musiałem czekać 5h na kolejny pociąg gdzie się mocno wkurwiłem i co chcesz mi teraz grozić ? Zresztą napisałem Ci na pw żebyś tutaj przeprosił nas jako Old team za zamieszanie to sobie odpuszczę , nadal szedłeś w zaparte więc wyciągnąłem całe gówno na wierzch =)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek napisał:
Napisz z jakiego powodu chcesz moje dane to sam Ci je podam :)


Ja również. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2005

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie stary MEGA SŁABA zagrywka z Twojej strony, bo myślisz, że jak wyjdziesz z jakimiś pozwami to nagle zamkniesz wszystkim usta? Jesteś zwykłym gimbem mentalnym, który nie potrafi na tłusto ogarnąć lana (wystarczyło prześledzić inne wątki na tym forum, żeby uniknąć niektórych PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW) i jeszcze masz czelność sapać do osób, które Ci zwracają uwagę - zero jakiekolwiek godności, albo poczucia odpowiedzialności, obiektywnego podejścia do "pracy", którą wykonałeś.

Żal mi Ciebie finalnie ziomeczku i mam nadzieję, że już poprzestaniesz na bieganiu sobie odpalonym po versusach.
_________________
>.<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lotti
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahahhaha co tu sie dzieje xD
smiech ze kilkanascie osob mowi to samo czesc nawet posiada rozszerzona wiedze a pan wkg mowi ze ma dowody a nawet nie umie ich przedstawic bez przekretu + proba sprzedania rzeczy od TP-link'a + inne bajery jak sprzedawanie napojow od sponsora all 4 money -> beka f-hui...
teraz jeszcze dodaje do watku policje bo czuje sie zagrozony czy cos ehh... nie wygrasz panie NIE WYGRASZ w zaden sposob.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam wyślę Ci paczkę na Rakowiecką.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GaLeq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha, WKG pozakontrollo, widzę piękny finał całej sprawy mamy :D
_________________
EPRP-EPRA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni mój post:

Żadnych pieniędzy nie przytuliłem, najpierw dałem rozpiskę na co poszły pieniążki z których zostało 214 zł. Pózniej udostępniłem screny z banku gdzie też DZIWNYM TRAFEM zostało 214 zł ale przecież ja to sam skleiłem z innych transakcji. Jeden błąd jaki popełniłem to kupowałem żarcie informatykom którzy 2 dni przed lanem ustawiali komputery ponad kilka godzin.

Cytat:
Art. 212 kodeksu karnego

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  Następny
Strona 48 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury