www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lan Warszawa #2 CS 1.6 5on5/FIFA 13 9-10 marca jTab.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 48, 49, 50  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek napisał:
Ogólnie stary MEGA SŁABA zagrywka z Twojej strony, bo myślisz, że jak wyjdziesz z jakimiś pozwami to nagle zamkniesz wszystkim usta? Jesteś zwykłym gimbem mentalnym, który nie potrafi na tłusto ogarnąć lana (wystarczyło prześledzić inne wątki na tym forum, żeby uniknąć niektórych PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW) i jeszcze masz czelność sapać do osób, które Ci zwracają uwagę - zero jakiekolwiek godności, albo poczucia odpowiedzialności, obiektywnego podejścia do "pracy", którą wykonałeś.

Żal mi Ciebie finalnie ziomeczku i mam nadzieję, że już poprzestaniesz na bieganiu sobie odpalonym po versusach.
Jakbyście mówili o błędach i w normalny sposób próbowaliście mi coś przekazać że jednak coś było nie tak to jest inna mowa. A nie posty "Wygrałeś wybicie zębów butami" Ja też studiuje prawo i uwierz mi mając wszystkie paragony a nawet jak bym ich nie miał sprawę w sądzie ja, ponieważ ja nie przywłaczam pieniądze które wysyłaliście na swoją odpowiedzialność i ja was do tego nie zmuszałem, za te pieniądze które wysłaliście została zorganizowana impreza lanowa p.td. Lan Warszawa #2.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:43 am    Temat postu:

Powrót do góry
DeathClaw666
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2004
Klan: #pfdG

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
rodzynek napisał:
Ogólnie stary MEGA SŁABA zagrywka z Twojej strony, bo myślisz, że jak wyjdziesz z jakimiś pozwami to nagle zamkniesz wszystkim usta? Jesteś zwykłym gimbem mentalnym, który nie potrafi na tłusto ogarnąć lana (wystarczyło prześledzić inne wątki na tym forum, żeby uniknąć niektórych PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW) i jeszcze masz czelność sapać do osób, które Ci zwracają uwagę - zero jakiekolwiek godności, albo poczucia odpowiedzialności, obiektywnego podejścia do "pracy", którą wykonałeś.

Żal mi Ciebie finalnie ziomeczku i mam nadzieję, że już poprzestaniesz na bieganiu sobie odpalonym po versusach.
Jakbyście mówili o błędach i w normalny sposób próbowaliście mi coś przekazać że jednak coś było nie tak to jest inna mowa. A nie posty "Wygrałeś wybicie zębów butami" Ja też studiuje prawo i uwierz mi mając wszystkie paragony a nawet jak bym ich nie miał sprawę w sądzie ja, ponieważ ja nie przywłaczam pieniądze które wysyłaliście na swoją odpowiedzialność i ja was do tego nie zmuszałem, za te pieniądze które wysłaliście została zorganizowana impreza lanowa p.td. Lan Warszawa #2.


Na początku myślałem, że koleś jest sprytny i chciał po prostu Was wyjebać na siano, a teraz okazało się, że to jest po prostu zwykły idio%@!!! :) Pozdro dla tych, co czują się oszukani :)
_________________
#tweakers join at Quakenet
Sklep zoologiczny online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
rodzynek napisał:
Ogólnie stary MEGA SŁABA zagrywka z Twojej strony, bo myślisz, że jak wyjdziesz z jakimiś pozwami to nagle zamkniesz wszystkim usta? Jesteś zwykłym gimbem mentalnym, który nie potrafi na tłusto ogarnąć lana (wystarczyło prześledzić inne wątki na tym forum, żeby uniknąć niektórych PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW) i jeszcze masz czelność sapać do osób, które Ci zwracają uwagę - zero jakiekolwiek godności, albo poczucia odpowiedzialności, obiektywnego podejścia do "pracy", którą wykonałeś.

Żal mi Ciebie finalnie ziomeczku i mam nadzieję, że już poprzestaniesz na bieganiu sobie odpalonym po versusach.
Jakbyście mówili o błędach i w normalny sposób próbowaliście mi coś przekazać że jednak coś było nie tak to jest inna mowa. A nie posty "Wygrałeś wybicie zębów butami" Ja też studiuje prawo i uwierz mi mając wszystkie paragony a nawet jak bym ich nie miał sprawę w sądzie ja, ponieważ ja nie przywłaczam pieniądze które wysyłaliście na swoją odpowiedzialność i ja was do tego nie zmuszałem, za te pieniądze które wysłaliście została zorganizowana impreza lanowa p.td. Lan Warszawa #2.


Człowieku co Ty zorganizowałeś? Sala darmowa, kompy darmowe. Niczego nie było, a kompy z odzysku. Miałeś wynająć kompy a nic nie zrobiłeś. Ośmieszasz sam siebie, nie my Ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można było Ci cokolwiek NORMALNIE przekazać jak wszystkiemu perfidnie zaprzeczałeś ? po kilkudziesięciu postach przyznałeś się SAM że kłamałeś... pisząc że zapłaciłeś za sale i kompy a wcześniej wysyłając pismo że od burmistrza dostajesz do dyspozycji Sale z kompami za free.. później twierdzisz że dostałeś sprzęt od TP-Link do użytku własnego pod next lany a zaraz POLAND wrzuca link gdzie próbujesz je sprzedać... Ludzie piszą że sami za Ciebie zorganizowali tego lana załatwiali nagrody i siedzieli tam od rana do nocy ( wszystko wyczytałem z postów twoich "adminów" ) Ty zorganizowałeś Catering a oni Lana tak wynika z postów osób które brały udział w tym przedsięwzięciu... Ja Ci wytknąłem fakty które miały miejsce i które potwierdziło kilkanaście osób tu na forum, gdzie tu jest pomówienie haha ? Do dnia lana na stronie głównej było podane ( modele myszek, słuchawek , klawiatur podam w next tygodniu ) nie pisałeś ich wcześniej bo by Cię wyśmiali... NAPISZ CO SAM ZORGANIZOWAŁEŚ I CZEGO SAM DOPILNOWAŁEŚ ? Ja też mogę zorganizować TIRA RYŻU , później stado murzynów je rozładuje ładnie za free a ja będę chodził i mówił że Przecież zorganizowałem 50 ton ryżu i narobiłem się tyle że chodzić nie mogę... JAK MOŻESZ ZARZUCAĆ NAM POMÓWIENIE skoro zobligowałeś się sam ze wrzucisz Faktury za wydatki co do dnia dzisiejszego nie zrobiłeś to co się dziwisz że ludzie mają pretensję o to że wała wykręciłeś.... :O trzeba było wszystko ładnie wrzucić i opisać i nikt by Ci słowa złego nie powiedział... wrzuciłeś jakiś zbitek wyciągów bankowych nie opisanych, ja też mogę Ci wrzucić mój wyciąg z tego okresu gdzie wypłacałem z 1000 zł i powiem ze to na LANA wypłacałem na dziwki , koks i jedzenie dla teamu i jak to zweryfikujesz jak nie będzie opisane nic ? Skąd mam wiedzieć że te wyciągi to nie twoje prywatne wydatki ? to jest bezsens w ten sposób zbijać argumenty ludzi bo tylko ich podkręcasz do dalszego wytykania błędów :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lan się skończył , nie przeprosiłeś naszego teamu za zamieszanie jak prosiłem na pw , w 3jce nie byliśmy więc szczerze mam gdzieś kwestie finansowe tego turnieju, nie chce mi się już z Tobą prowadzić bezproduktywnej dyskusji także kończę wątek a na następny twój turniej tak organizowany na bank nie przyjadę. Tyle cześć, pa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skowr1ch
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2005
Klan: DOBRU PIPETY

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym switchem od TP-LINK sam mi osobiście mówił z zacieszoną mordą w piątek jak byłem ogarnąć sale że go sprzeda to 600 zł mu wpadnie

btw. to jak zachowałeś sie w stosunku to Piotrka było frajerskie w chu*
on nic nie ogarniał mówisz ? robił co mógł tak jak ja ale jakoś ciężko robić lana jak nie ma się KOMPUTERÓW a organizator turnieju poszedł sobie na fifkę żeby umyć ręce i zwalić na kogoś innego ( bo jak wszyscy wiemy dać pady 2 typom i kazać im grać to bardzo ciężka praca )

tyle w temacie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2005

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
rodzynek napisał:
Ogólnie stary MEGA SŁABA zagrywka z Twojej strony, bo myślisz, że jak wyjdziesz z jakimiś pozwami to nagle zamkniesz wszystkim usta? Jesteś zwykłym gimbem mentalnym, który nie potrafi na tłusto ogarnąć lana (wystarczyło prześledzić inne wątki na tym forum, żeby uniknąć niektórych PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW) i jeszcze masz czelność sapać do osób, które Ci zwracają uwagę - zero jakiekolwiek godności, albo poczucia odpowiedzialności, obiektywnego podejścia do "pracy", którą wykonałeś.

Żal mi Ciebie finalnie ziomeczku i mam nadzieję, że już poprzestaniesz na bieganiu sobie odpalonym po versusach.
Jakbyście mówili o błędach i w normalny sposób próbowaliście mi coś przekazać że jednak coś było nie tak to jest inna mowa. A nie posty "Wygrałeś wybicie zębów butami" Ja też studiuje prawo i uwierz mi mając wszystkie paragony a nawet jak bym ich nie miał sprawę w sądzie ja, ponieważ ja nie przywłaczam pieniądze które wysyłaliście na swoją odpowiedzialność i ja was do tego nie zmuszałem, za te pieniądze które wysłaliście została zorganizowana impreza lanowa p.td. Lan Warszawa #2.


Czytaj ze zrozumieniem, bo to co wkleiłeś to są moje słowa wyrwane z kontekstu : - ) Dla mnie możesz nawet studiować medycynę, specjalizację ginekologia więc nie wylatuj mi tutaj z tekstami, że studiujesz prawo, bo same studia Cię prawnikiem i osobą, której powinniśmy się obawiać, nie czynią.Dodatkowo Twoje myślenie, że jesteś do przodu i masz wygraną w sądzie w kieszeni jest trochę słabe, bo fakt faktem nie przedstawiłeś żadnego rzetelnego dowodu na to, że nie przytuliłeś dużej puli hajsu - przeanalizuje sobie Twoje odpowiedzi na posty użytkowników, które na początku były w takiej formie jak tego oczekujesz nagle - kulturalne z stanowczą prośbą o wyjaśnienie sytuacji.

Jak na ten moment dla mnie wyglądasz jak bobek, który jest po uszy w kupie, ale i tak radośnie sobie bulgocze, a czasami i nawet warczy. Imo nie wyjdziesz z tego z twarzą i co Ty piszesz jakieś farmazony o dobrym zdanie, kodeksami rzucasz... Stary, gdzie teraz ktokolwiek zobaczy przy organizacji Twój nick, to nawet podejrzewam Ci obsługi bufetu z wodą nie powierzy.

Peace.
_________________
>.<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy też od tego, że po części mogę prosić o zwrot kosztów z wpisowego. Dlaczego? Sala za darmo, kompy za darmo.
Siano poszło na twoje żarcie i w kieszeń. Grałem na swoim sprzęcie (laptopie), dopiero w drugim meczu podpiąłem sobie monitor, który miał raka z przerzutami i nie dało się grać.

A mówiłeś, że...
WKG napisał:
Między innymi na komputery, wynajęcie sali, zakup mały pierdoł typu nie wiem puchary itd. Nie wiem gdzie ty widzisz że opinia jest zła przyszedł jeden typek i włączył hejt po całości tym bardziej że miałem z nim spine na LAN'ie więc próbuje się dowartościować w internecie. Zapraszam wszystkich do zapisów i zobaczymy się już 9-10 marca przy tej piosence co była na 1 edycji :D

p.s jak już to 5500 tak jak dwie drużyny nie płacą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Do administracji board:

Proszę o zamkniecie tematu oraz o przesłanie IP osób: BETONIARZ,Old player,Spit`KH,rodzynek na e-mail zelankiewicz@op.pl jeżeli nie dostanę tych IP prześlą wam stosownego e-mail na adres administracji o udostepnięcie tych danych od policji.

@dyskusje w tym temacie zamykam.

P.S Poland na priv nr konta bankowego



hahaha no jebne hahah (cenzura) człowieku o ip to może tylko prokuratura na prośbę policji a za podanie w innym wypadku ip to board by mial lipe.
"jesli nie dostane ip..." (cenzura) jednak twoj wyglad obliguje do takiego poziomu intelektualnego.

mi nie chodzi o turniej, chodzi o dwa spalone przez was pc. mozesz myslec ze czas minie, ale hajs oddany bedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spit`KH napisał:
Zacznijmy też od tego, że po części mogę prosić o zwrot kosztów z wpisowego. Dlaczego? Sala za darmo, kompy za darmo.
Siano poszło na twoje żarcie i w kieszeń. Grałem na swoim sprzęcie (laptopie), dopiero w drugim meczu podpiąłem sobie monitor, który miał raka z przerzutami i nie dało się grać.

A mówiłeś, że...
WKG napisał:
Między innymi na komputery, wynajęcie sali, zakup mały pierdoł typu nie wiem puchary itd. Nie wiem gdzie ty widzisz że opinia jest zła przyszedł jeden typek i włączył hejt po całości tym bardziej że miałem z nim spine na LAN'ie więc próbuje się dowartościować w internecie. Zapraszam wszystkich do zapisów i zobaczymy się już 9-10 marca przy tej piosence co była na 1 edycji :D

p.s jak już to 5500 tak jak dwie drużyny nie płacą
Zauważ że ten post był pisany sporo czasu temu kiedy sala była pod pytaniem tak jak od samego początku były problemy z lokalizacją jak wiemy nie wypalił klub bilardowy i trzeba było coś szukac a nie wiedziałem że będzie coś za darmo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZmX napisał:
Adam wyślę Ci paczkę na Rakowiecką.

\
hahhaa +1 <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze wkg bedzie ci ciezko wysylac te wszystkie pozwy z piwnicy zakuty w kajdany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wariatti
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2010

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BETONIARZ napisał:
szczerze wkg bedzie ci ciezko wysylac te wszystkie pozwy z piwnicy zakuty w kajdany.


HAHAHAHAHAHAHAHAH KLASA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

=D Z NADWIŚLAŃSKIEGO GRODU DZ*WKO:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
Spit`KH napisał:
Zacznijmy też od tego, że po części mogę prosić o zwrot kosztów z wpisowego. Dlaczego? Sala za darmo, kompy za darmo.
Siano poszło na twoje żarcie i w kieszeń. Grałem na swoim sprzęcie (laptopie), dopiero w drugim meczu podpiąłem sobie monitor, który miał raka z przerzutami i nie dało się grać.

A mówiłeś, że...
WKG napisał:
Między innymi na komputery, wynajęcie sali, zakup mały pierdoł typu nie wiem puchary itd. Nie wiem gdzie ty widzisz że opinia jest zła przyszedł jeden typek i włączył hejt po całości tym bardziej że miałem z nim spine na LAN'ie więc próbuje się dowartościować w internecie. Zapraszam wszystkich do zapisów i zobaczymy się już 9-10 marca przy tej piosence co była na 1 edycji :D

p.s jak już to 5500 tak jak dwie drużyny nie płacą
Zauważ że ten post był pisany sporo czasu temu kiedy sala była pod pytaniem tak jak od samego początku były problemy z lokalizacją jak wiemy nie wypalił klub bilardowy i trzeba było coś szukac a nie wiedziałem że będzie coś za darmo.


a wynająłeś kompy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 48, 49, 50  Następny
Strona 49 z 50

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury