www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lan na mazurach Ełk Electronic Sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrubYo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2010

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W CS 1.6 znajdziesz mało chętnych w tych czasach(Cs1.6 odchodzi w niepamięć),za to w CS:GO i LoL'a znajdziesz naprawdę dużo chętnych druzyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 11:17 am    Temat postu:

Powrót do góry
jocz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Gru 2012

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy kto ma go ma 1.6
wiec mysle, ze z zebraniem 32 druzyn nie bedzie problemu :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuze
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Mar 2012

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jocz napisał:
kazdy kto ma go ma 1.6
wiec mysle, ze z zebraniem 32 druzyn nie bedzie problemu :3

Tok myślenia co poniektórych mnie przeraza. Weż sobie przejrzyj liste tematów z boarda i zobacz ile było ost. lanów w 1.6 i jaka frekwencja... Czy to GO czy 1.6 32 teamy ?! weż jebnij z barana w ścianę i zejdź na ziemie. Ale cóż kto bogatemu zabroni, zawsze możesz spróbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuze
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Mar 2012

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jocz napisał:
kazdy kto ma go ma 1.6
wiec mysle, ze z zebraniem 32 druzyn nie bedzie problemu :3

Tok myślenia co poniektórych mnie przeraza. Weż sobie przejrzyj liste tematów z boarda i zobacz ile było ost. lanów w 1.6 i jaka frekwencja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gFx_t
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2008
Klan: peXg

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robcie w 1.6 jebac globusa
_________________
SWINIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Old player
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2013

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 1.6 większość graczy to old school , Ci co grają latami i nie poszli w komercje jak duże teamy. W Globala spora część to gównixy po 15 lat więc na bank 5ciu 15 latków przyjedzie na lana, rodzice ich z domu nie puszczą :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spit`KH
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old player napisał:
w 1.6 większość graczy to old school , Ci co grają latami i nie poszli w komercje jak duże teamy. W Globala spora część to gównixy po 15 lat więc na bank 5ciu 15 latków przyjedzie na lana, rodzice ich z domu nie puszczą :D


Albo te "old schoole" mają drewniane kompy i im CS:GO nie chodzi. Ile razy na vs jest tak, że ktoś długo wchodzi na serwer? Ile razy jest płacz, że komuś cs tnie, płacz że 30fps w dymie? Ktoś ma komputer, komu chodzi CS:GO, pogra chwile to się przerzuca. I ja też powoli wchodzę w "komercję", a zawsze mówiłem sobie, że nigdy nie będę grał w to coś. 1.6 umrze prędzej czy później, więc lepiej wystartować wcześniej by mieć przewagę nad innymi.

ps. nie mam 15 lat, mam 20.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
max10646
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Mar 2013

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakies info czy cos :D ? z ekipa bym chetnie wpadl ;pp
_________________
http://banid.pl/kto?to=heheczky
http://steamcommunity.com/id/heheczky/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajt?
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spit`KH napisał:
Old player napisał:
w 1.6 większość graczy to old school , Ci co grają latami i nie poszli w komercje jak duże teamy. W Globala spora część to gównixy po 15 lat więc na bank 5ciu 15 latków przyjedzie na lana, rodzice ich z domu nie puszczą :D


Albo te "old schoole" mają drewniane kompy i im CS:GO nie chodzi. Ile razy na vs jest tak, że ktoś długo wchodzi na serwer? Ile razy jest płacz, że komuś cs tnie, płacz że 30fps w dymie? Ktoś ma komputer, komu chodzi CS:GO, pogra chwile to się przerzuca. I ja też powoli wchodzę w "komercję", a zawsze mówiłem sobie, że nigdy nie będę grał w to coś. 1.6 umrze prędzej czy później, więc lepiej wystartować wcześniej by mieć przewagę nad innymi.

ps. nie mam 15 lat, mam 20.


20 lat? no to jestes juz dorosly i sam sie utrzymujesz ;)
mam dobrego kompa, ale magii 1.6 zadna inna gra nie zastapi. jezeli ty tego nie widzisz, to znaczy ze nie odkryles tej gry w 100%
ja mam stale 100fps w 6 smoke, 0 lagow i znam o chuja ludzi ktorzy nadal graja w 1.6 bo wola go od zjebanego GO :)
_________________
/ Grz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheInnocent
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, sam sie przerzuciłem na globusa, dlatego jestem za nim, ale nie ukrywajmy, globus wyparł 1.6 z głównej platformy, dlatego po co macie zostawać w tyle, idźcie w przód a nie cofajcie sie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SgX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2008

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bedzie moze Lol?;> jak tak to prosze o kontakt priv :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hajt? napisał:
Spit`KH napisał:
Old player napisał:
w 1.6 większość graczy to old school , Ci co grają latami i nie poszli w komercje jak duże teamy. W Globala spora część to gównixy po 15 lat więc na bank 5ciu 15 latków przyjedzie na lana, rodzice ich z domu nie puszczą :D


Albo te "old schoole" mają drewniane kompy i im CS:GO nie chodzi. Ile razy na vs jest tak, że ktoś długo wchodzi na serwer? Ile razy jest płacz, że komuś cs tnie, płacz że 30fps w dymie? Ktoś ma komputer, komu chodzi CS:GO, pogra chwile to się przerzuca. I ja też powoli wchodzę w "komercję", a zawsze mówiłem sobie, że nigdy nie będę grał w to coś. 1.6 umrze prędzej czy później, więc lepiej wystartować wcześniej by mieć przewagę nad innymi.

ps. nie mam 15 lat, mam 20.


20 lat? no to jestes juz dorosly i sam sie utrzymujesz ;)
mam dobrego kompa, ale magii 1.6 zadna inna gra nie zastapi. jezeli ty tego nie widzisz, to znaczy ze nie odkryles tej gry w 100%
ja mam stale 100fps w 6 smoke, 0 lagow i znam o chuja ludzi ktorzy nadal graja w 1.6 bo wola go od zjebanego GO :)

ja pamiętam jak miał 15 :lol: ,a tak na serio popieram hajta, 1.6 ma jednak swój urok, którego żadna inna gra nie zrekompensuje, a już na pewno nie globus.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury