www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA]Nie działa cs po aktualizacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZonIx
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Paź 2008

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 12:35 pm    Temat postu: [GRA]Nie działa cs po aktualizacji Odpowiedz z cytatem

Witam,


jak każdy dobrze wie ostatnio nastąpiła aktualizacja platformy steam i obecnie każdy ma sporo przez nią problemów. Natomiast ja jeszcze nie spotkałem się z tym problemem który występuje u mnie, a więc po tej aktualizacji poprostu nie mogę włączyć csa , gdy chce wejść wyskakuje mi ramka, że musi odpalić w grafice software ale się włącza i od razu wyłacza ;c

jakieś rady ?

z góry dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 12:35 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ZonIx
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Paź 2008

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz w dodatku po renistalu proszą mnie abym podał CD-KEYA , ale skąd jak ja go już nie znam ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dr.DeV
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2013

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo, pojawiało mi się tylko background z menu i wywalało do windy, w parametry startowe wpisałem -nofbo, i gra gitara :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury