www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Harlem Shake w Polsce
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nielegalnepapierosy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lut 2013

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 7:02 pm    Temat postu: Harlem Shake w Polsce Odpowiedz z cytatem

Widzieliście już fale filmików Harlem Shake? :D
Polecam sprawdzić jeden wykonany przez uczniów z jakieś Grudziądzkiej szkoły, chyba najlepszy Harlem shake w Polsce
http://www.youtube.com/watch?v=Ld4hoiTsv5Q

wypowiadajcie sie co o tym myślicie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 7:02 pm    Temat postu:

Powrót do góry
gib
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Cze 2004
Klan: #insu[beto]

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawie tak męczące jak gangnam stajl
_________________
gibek @ sk

szron na butelce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DrNK^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gib napisał:
prawie tak męczące jak gangnam stajl


czy tylko ja tym gownem rzygam i mam ochote pozabijac tych chinczykow? czy ogolnie ludzie to kochaja?

to harlem shake jak babeczka wchodzi z zezem rozbieznym po schodach wystraszona, wchodzi do pokoju z pastorem a tam opetana laseczka na lozku , niszczy sie w rytm tego szitu. Ma ktos link?
_________________
PRZEHEPREHERASZAM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 4:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie widze ludzi gadających o Harlem Shake. Nie mam zielonego pojęcia co to jest i nie zamierzam oglądać jakichkolwiek filmików. Czy ktokolwiek jest stanie mi wytłumaczyć o co tam biega? Najprościej jak potrafisz - tak jakbyś tłumaczył swojemu dziadkowi.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro masz możliwość to obejrzyj... Nie rozumiem twojego podejścia...
_________________
Szukam Sponsora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delano. napisał:
Wszędzie widze ludzi gadających o Harlem Shake. Nie mam zielonego pojęcia co to jest i nie zamierzam oglądać jakichkolwiek filmików. Czy ktokolwiek jest stanie mi wytłumaczyć o co tam biega? Najprościej jak potrafisz - tak jakbyś tłumaczył swojemu dziadkowi.


Zaczynam normalnie wierzyć ludzi, którzy myślą jeszcze odrobinę niezależnie :) Piona!

Cytat:
Skoro masz możliwość to obejrzyj... Nie rozumiem twojego podejścia...


Nie rozumiesz, bo nie zachowuje się jak reszta tłumu. Nie jest "mainstreamowy" (o rany..., jak ja nienawidzę tego "trendy" określenia). Nie wiem czy oglądał to, czy nie. Jedno jest pewne, nie rozumie całego tego sztucznie nakręcanego HALO, wokół tego. Jego prośba dotyczyła wytłumaczenia:
- co jest w tym interesującego;
- czy jest jakiś głębszy sens robienia takich przeróbek (czy tylko głupawka i fakt że wrzuci się do internetu a wtedy reszta klaszcze);
- ogólne założenia, nie wszystkiego można się dowiedzieć ze stron;

Ja obejrzałem dwa filmiki, i wiecie co Wam powiem?
Jestem świadom, że w życiu trzeba coś robić i czynić tak by nie było nudne, ale proszę... Uważam to za podobny gniot wciskany na siłę jak "Ona tańczy dla mnie" czy Gangnam style". Mechanizm jest prosty: o Tym się mówi, o Tym się pisze, o Tym się pokazuje wzmianki w TV. Ogół chcący być na Topie myśli, że to jest "fajne", "cool", i "trendy". Najlepsze jest to, że dochodzi się do takiego momentu, iż 70% globu zaczyna tym rzygać (mówiąc ładnie: wymiotować) i wtedy widać jak to działa - coś co było powszechnie uważane za objaw bycia na czasie, jest teraz piętnowane i wyśmiewane jako wieśniackie, ale ... ale nadal jest wciskane przez media i środki przekazu. Do momentu kiedy nie będzie się już dało bo słupki oglądalności/odwiedzalności zaczną spadać. :)
Proste sterowanie tłumem. Również sposób na trzepanie kasy (patrz: Bieber).

Dlatego jeśli ktoś pyta: o co w tym chodzi? Nie dziwcie się tak, jakby był z innej planety. Po prostu ten ktoś być-może stoi z boku tego wszystkiego, przygląda się i pyta z ciekawości. Taka osoba zastanawia się najczęściej czy czegoś nie załapała albo po prostu ma tą zaletę, że zasady owczego pędu jej nie dotyczą.


Edit:
Tak przy okazji pomyślałem, że poszukam zwięzłej definicji podstaw powyższego zjawiska, żeby pokazać iż jest to jeden z zaprogramowanych czynników u każdego człowieka (jak u robota). Świadomość istnienia czegoś takiego mobilizuje mnie do używania mózgu przy podejmowaniu decyzji i wyrabianiu opinii na pewne tematy, żeby przynajmniej częściowo nie być jak błazen na klaśnięcie króla.



Cytat:
Zasada podczepienia w psychologii poznawczej mówi, że ludzie często wierzą w pewne rzeczy lub robią je jedynie dlatego, że wiele innych osób tak robi. Efekt ten jest często określany pejoratywnie jako owczy pęd, szczególnie w odniesieniu do młodzieży. Dotyczy jednak wszystkich grup wiekowych. Ludzie mają tendencję do "podążania za tłumem" bez ocenienia rzeczywistych zalet danego zachowania.

Zasada ta ma duże znaczenie w polityce: ludzie głosują na partie i kandydatów, którzy mają (według mediów) duże szanse zwycięstwa, nawet jeśli osobiście niewiele wiedzą na ich temat.

*by Wikipedia (była najbardziej zwięzła).




Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stryder
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2002

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TL;DR


a sam harlem shake to fajny viral :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stryder napisał:
TL;DR


Twoja strata :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SIMOON
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 4:05 pm    Temat postu: Re: Harlem Shake w Polsce Odpowiedz z cytatem

nielegalnepapierosy napisał:
Widzieliście już fale filmików Harlem Shake? :D
Polecam sprawdzić jeden wykonany przez uczniów z jakieś Grudziądzkiej szkoły, chyba najlepszy Harlem shake w Polsce
http://www.youtube.com/watch?v=Ld4hoiTsv5Q

wypowiadajcie sie co o tym myślicie :D

a co w tym jest najlepszego? o_O bo ty gdzieś tam biegasz po tej gimbazie?

ja też nie kminie o co w tym chodzi i się bardzo ciesze, jakaś patologia w większości przypadków tego czegoś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
twipsy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Sty 2007
Klan: [retardedcrew]

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzkosc musi juz miec naprawde wyprane mozgi robiac z siebie zbiorowo blazna
_________________
HBS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twipsy napisał:
ludzkosc musi juz miec naprawde wyprane mozgi robiac z siebie zbiorowo blazna


I to z dodatkiem Calgønu. Totalne zmiękczenie ... 8).
Światu coraz bardziej zaczyna brakować "jaj". W innych okolicznościach większość zostałaby wyeleminiowana przez coś takiego jak selekcja naturalna.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Porter~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2006

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimRo napisał:
delano. napisał:
Wszędzie widze ludzi gadających o Harlem Shake. Nie mam zielonego pojęcia co to jest i nie zamierzam oglądać jakichkolwiek filmików. Czy ktokolwiek jest stanie mi wytłumaczyć o co tam biega? Najprościej jak potrafisz - tak jakbyś tłumaczył swojemu dziadkowi.


Zaczynam normalnie wierzyć ludzi, którzy myślą jeszcze odrobinę niezależnie :) Piona!

Cytat:
Skoro masz możliwość to obejrzyj... Nie rozumiem twojego podejścia...


Nie rozumiesz, bo nie zachowuje się jak reszta tłumu. Nie jest "mainstreamowy" (o rany..., jak ja nienawidzę tego "trendy" określenia). Nie wiem czy oglądał to, czy nie. Jedno jest pewne, nie rozumie całego tego sztucznie nakręcanego HALO, wokół tego. Jego prośba dotyczyła wytłumaczenia:
- co jest w tym interesującego;
- czy jest jakiś głębszy sens robienia takich przeróbek (czy tylko głupawka i fakt że wrzuci się do internetu a wtedy reszta klaszcze);
- ogólne założenia, nie wszystkiego można się dowiedzieć ze stron;

Ja obejrzałem dwa filmiki, i wiecie co Wam powiem?
Jestem świadom, że w życiu trzeba coś robić i czynić tak by nie było nudne, ale proszę... Uważam to za podobny gniot wciskany na siłę jak "Ona tańczy dla mnie" czy Gangnam style". Mechanizm jest prosty: o Tym się mówi, o Tym się pisze, o Tym się pokazuje wzmianki w TV. Ogół chcący być na Topie myśli, że to jest "fajne", "cool", i "trendy". Najlepsze jest to, że dochodzi się do takiego momentu, iż 70% globu zaczyna tym rzygać (mówiąc ładnie: wymiotować) i wtedy widać jak to działa - coś co było powszechnie uważane za objaw bycia na czasie, jest teraz piętnowane i wyśmiewane jako wieśniackie, ale ... ale nadal jest wciskane przez media i środki przekazu. Do momentu kiedy nie będzie się już dało bo słupki oglądalności/odwiedzalności zaczną spadać. :)
Proste sterowanie tłumem. Również sposób na trzepanie kasy (patrz: Bieber).

Dlatego jeśli ktoś pyta: o co w tym chodzi? Nie dziwcie się tak, jakby był z innej planety. Po prostu ten ktoś być-może stoi z boku tego wszystkiego, przygląda się i pyta z ciekawości. Taka osoba zastanawia się najczęściej czy czegoś nie załapała albo po prostu ma tą zaletę, że zasady owczego pędu jej nie dotyczą.


Edit:
Tak przy okazji pomyślałem, że poszukam zwięzłej definicji podstaw powyższego zjawiska, żeby pokazać iż jest to jeden z zaprogramowanych czynników u każdego człowieka (jak u robota). Świadomość istnienia czegoś takiego mobilizuje mnie do używania mózgu przy podejmowaniu decyzji i wyrabianiu opinii na pewne tematy, żeby przynajmniej częściowo nie być jak błazen na klaśnięcie króla.



Cytat:
Zasada podczepienia w psychologii poznawczej mówi, że ludzie często wierzą w pewne rzeczy lub robią je jedynie dlatego, że wiele innych osób tak robi. Efekt ten jest często określany pejoratywnie jako owczy pęd, szczególnie w odniesieniu do młodzieży. Dotyczy jednak wszystkich grup wiekowych. Ludzie mają tendencję do "podążania za tłumem" bez ocenienia rzeczywistych zalet danego zachowania.

Zasada ta ma duże znaczenie w polityce: ludzie głosują na partie i kandydatów, którzy mają (według mediów) duże szanse zwycięstwa, nawet jeśli osobiście niewiele wiedzą na ich temat.

*by Wikipedia (była najbardziej zwięzła).




Pozdrawiam


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nic nie widzę złego w tym całym Harlem Shake czy nawet Gangnam Style. Nie mówię, że mi się to podoba, po prostu ludzie się tym bawią i już...
_________________
Szukam Sponsora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Zdrowy odruch z twojej strony :)
Poczytaj o "systemie iluzji i zaprzeczeń".
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Porter~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2006

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co? wystarczy ze przeczytalem twojego posta, wystarczy smiechu na dzis ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury