www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Harlem Shake w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porter~ napisał:
po co? wystarczy ze przeczytalem twojego posta, wystarczy smiechu na dzis ;)


To jest właśnie typowe zaprzeczenie :). Próba wytłumaczenia swojej rzeczywistości. Wyparcie się czegoś, udawanie że coś jest śmieszne i nierzeczywiste.

Ale cóż pewnie wszystkie osoby zajmujące się psychologią są w błędzie...

Pewnie wszystkie osoby zajmujące się prawami popytu i podaży rynku przez pryzmat zachowań ludzkich też są w błędzie...

I również w błędzie są osoby zajmujące się patologiami społecznymi, gdzie np taki alkoholik stara się uciec od wspomnień własnych postępowań, własnej oceny, odsunąć krytyczne spojrzenie i skontrować jakąkolwiek próbę ingerencji - np. poprzez błazenadę, agresję.
Zaiste tak jest... skoro wzbudza to twój śmiech


Ale cóż, trwaj.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to podsumuje tak, jestem obecnie na 2gim roku studiów na kierunku ratownictwo medyczne, wyrobiłem 350H w "Pogotowiu Ratunkowym", jestem na wszystkich ostrych oddziałach w szpitalu i powiem tak to co ludzie wymyślają i odpierda..... to jest nie do wyobrażenia także taki Harlem Shake to błahostka do tego co my(ludzie) potrafimy zrobić !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Porter~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimRo napisał:
Porter~ napisał:
po co? wystarczy ze przeczytalem twojego posta, wystarczy smiechu na dzis ;)


To jest właśnie typowe zaprzeczenie :). Próba wytłumaczenia swojej rzeczywistości. Wyparcie się czegoś, udawanie że coś jest śmieszne i nierzeczywiste.

Ale cóż pewnie wszystkie osoby zajmujące się psychologią są w błędzie...

Pewnie wszystkie osoby zajmujące się prawami popytu i podaży rynku przez pryzmat zachowań ludzkich też są w błędzie...

I również w błędzie są osoby zajmujące się patologiami społecznymi, gdzie np taki alkoholik stara się uciec od wspomnień własnych postępowań, własnej oceny, odsunąć krytyczne spojrzenie i skontrować jakąkolwiek próbę ingerencji - np. poprzez błazenadę, agresję.
Zaiste tak jest... skoro wzbudza to twój śmiech


Ale cóż, trwaj.


polecam jednak zastanowic sie chwile nad obrazkiem :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad tym nie trzeba się zastanawiać, przekaz jest jasny.

Ale najwidoczniej ty nie pomyślałeś przy jego tworzeniu lub kopiowaniu. Obrazek tyczy się myślenia, iż jest się samemu wyjątkowym a reszta to banda baranów tańczących jak im się zagra, gdzie każdy myśli podobnie a postępuje jak większość stada.
To że wkleiłeś go tutaj, oznacza iż zaprzeczasz tezie jakoby ktoś mógł realnie niezależnie myśleć, i twierdzisz że wszyscy postępują tak samo. Jednocześnie próbujesz opluć mnie jako autora tego tekstu, wklejając kolejne mało ambitne odpowiedzi nie mając nic więcej do powiedzenia. Generalnie twój obrazek mija się z prawdą, bo w dzisiejszych czasach niewiele osób zastanawia się nad tym samym sobą w kategoriach swojego postępowania i tym co nimi kieruje. Nie mówię tu o chęci bycia oryginalnym, jeśli byś nie zaczaił.
Generalnie wkleiłeś bzdurę, bo są ludzie którzy odcinają się od trendów globalnej wioski i nie gloryfikuję tutaj swojej osoby, bo sam się łapię na pewnych rzeczach. Znam takich, co postępują w życiu inaczej niż to, co jest zalecane - zalecane bo wszyscy to robią. Nie postępują tak z przekory ale z powodu głębokiej analizy tego co chcą i co jest im potrzebne. Szanuje takie osoby.

Ale najwyraźniej nie zadałeś sobie trudu pomyślenia przy lekturze mojej wypowiedzi, i z uporem maniaka piszesz cokolwiek by poczuć na chwilę że to ty byłeś górą.

Ciekawe co mądrego następnego napiszesz.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

January mowi prawd, a Dusia blefuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bulletprooF~ napisał:
January mowi prawd, a Dusia blefuje.


Nie chodzi o to kto ma rację a kto nie. Jak coś twierdzisz, to teze trza jeszcze obronić ;)

A ja podtrzymuje wszystko co napisałem wcześniej, i co napisałem przez pryzmat opinii o całym tym Harlem Shake.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal nie rozumiem, dlaczego doszukujesz sie tutaj jakiegos glebszego sensu. Cos sie podoba albo nie. Nie potrzebuje do tego analitycznego myslenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w pełni się teraz muszę z Tobą zgodzić.
Cieszę się że kierujesz się swoim gustem.

Wyjaśniając - Ja pisałem o takiej sytuacji, kiedy Tobie coś początkowo się nie podoba, ale z uwagi na to że robią to inni ty też to podłapujesz i udajesz że to Ci się podoba. Stajesz się elementem efektu domina. A ponieważ wielokrotnie starasz okazywać wszem i wobec że to Ciebie też rajcuje, to zaczynasz po pewnym czasie sam w to wierzyć. Ogólnie -coś na zasadzie "by nie być gorszym"

Ale ok, nie zamierzam przekonywać. Odpisałem, bo może poprzednio za dużo paplaniny było w stosunku do meritum.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Porter~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimRo napisał:
Nad tym nie trzeba się zastanawiać, przekaz jest jasny.

Ale najwidoczniej ty nie pomyślałeś przy jego tworzeniu lub kopiowaniu. Obrazek tyczy się myślenia, iż jest się samemu wyjątkowym a reszta to banda baranów tańczących jak im się zagra, gdzie każdy myśli podobnie a postępuje jak większość stada.
To że wkleiłeś go tutaj, oznacza iż zaprzeczasz tezie jakoby ktoś mógł realnie niezależnie myśleć, i twierdzisz że wszyscy postępują tak samo. Jednocześnie próbujesz opluć mnie jako autora tego tekstu, wklejając kolejne mało ambitne odpowiedzi nie mając nic więcej do powiedzenia. Generalnie twój obrazek mija się z prawdą, bo w dzisiejszych czasach niewiele osób zastanawia się nad tym samym sobą w kategoriach swojego postępowania i tym co nimi kieruje. Nie mówię tu o chęci bycia oryginalnym, jeśli byś nie zaczaił.
Generalnie wkleiłeś bzdurę, bo są ludzie którzy odcinają się od trendów globalnej wioski i nie gloryfikuję tutaj swojej osoby, bo sam się łapię na pewnych rzeczach. Znam takich, co postępują w życiu inaczej niż to, co jest zalecane - zalecane bo wszyscy to robią. Nie postępują tak z przekory ale z powodu głębokiej analizy tego co chcą i co jest im potrzebne. Szanuje takie osoby.

Ale najwyraźniej nie zadałeś sobie trudu pomyślenia przy lekturze mojej wypowiedzi, i z uporem maniaka piszesz cokolwiek by poczuć na chwilę że to ty byłeś górą.


uwielbiam takich internetowych pseudopsychologow ktorzy dorabiaja ideologie nawet do harlem szejka ;) nic nie musze pisac, nie musze sie 'poczuc ze bylem gora', nawet mi to przez mysl nie przeszlo bo i nie o to chodzi. piszesz takie banaly, ze mialem nadzieje ze ten obrazek, ktory w dodatku blednie zinterpretowales, uswiadomi ci ze jestes jednym z milionow ze swoimi pogladami. twierdzenie zas, ze mija sie z prawda pokazuje tylko ze moglbys byc jedna z osob w tym tramwaju.
powstalo tyle ksiazek o psychologii tlumu czy inteligencji spolecznej ze wypisywanie o niezaleznosci myslenia na forum kantera jest dosc... zabawne ;)
i wlasnie to wzbudza moj smiech drogi kolego, nie postawa ktora opisujesz ale niepotrzebny patos cechujacy twoje malo tworcze, i w dodatku wtorne posty ktorych sama juz tresc jest oczywista oczywistoscia.
juz sam powod tej dyskusji powinien ci dac do myslenia. naprawde sadzisz ze njusmen cspl, ktory zna nazwisko takiego hitona nie wie czym jest harlem szejk? czyzbys byl az tak naiwny?

Cytat:
Ciekawe co mądrego następnego napiszesz.

Dalem sie sprowokowac jak dziecko, ale coz.. czasem mozna ;) Koncze jednak juz ta 'dyskusje' z toba gdyz, o ile lubie wymiane postow, w tym przypadku nie ma ona wiekszego sensu i po prostu szkoda mojej klawiatury. sa tu ciekawsi partnerzy do dyskusji a zalazki agresji z twojego poprzedniego posta moga sie niebezpiecznie rozwinac ;)
powodzenia w byciu 'uswiadomionym' :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toś się waść podsumował. Twoja twórczość sprowadziła się do powtórzenia tego co już stwierdziłeś wcześniej w bardziej wypełnionej wodą formie.

Cytat:
sa tu ciekawsi partnerzy do dyskusji a zalazki agresji z twojego poprzedniego posta moga sie niebezpiecznie rozwinac ;)


No ciekawe, bo jak dotąd to ja bronie moich myśli, a ty je na razie jedynie podważasz, nie prezentując żadnego własnego poglądu dotyczącego tematu tego wątku.
Pokrzyczeć, pokrzyczeć, ponarzekać że fuj, a jak podejdą z mikrofonem o konkrety to eeeee, yyyyy.
A w ostatnim poście to już cudo neutralności, cytuję:

Cytat:
pseudopsychologow


Czyjaś agresja tak? Wiesz jak to się nazywa? Hipokryzja



PS. Nie jestem psychologiem ani z wykształcenia ani z praktyki, ale na tyle ze mnie stara za przeproszeniem doopa, że mogę przy odrobinie wspomożenia się wiedzą fachową formuować takie tezy.
Ty natomiast piszesz o pseudo psychologach i o tym, że są to banały, to ciekawe jak ty możesz to ocenić. Jesteś psychologiem? Nie? To pisanie dla pisania bez pomyślunku nt. jakichkolwiek argumentów.



I jeszcze jedno. Wiesz co to jest "Ideologia", chyba nie bo inaczej musiałbym działać w grupie :).

Pozdrawiam Cię (jak to ująłeś) drogi kolego.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DrNK^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to zwykly trend jakich bylo wiele, nie mozna tu mowic o glebokich analizach psychologicznych bo jest to zbyt proste...

to czy podoba ci sie ten filmik czy nie, jest tylko i wylacznie zakodowane w twoim guscie ktory tworzysz w glownej mierze na przestrzeni dojrzewania (glownie dzieki rodzicom[opiekunom] oraz otoczeniu[media, koledzy itp]), jako dziecko nie wiesz co jest dla ciebie dobre a co zle, wiec rodzicie podejmuja te wybory za ciebie.
W tym wypadku forum publiczne oraz nowy sposob wplywania na ludzi "memy, demoty, itd..." jest tak naprawde powodem dla ktorego teraz piszemy w tym temacie, chwytliwa piosenka i duzo chetnych na zrobienie czegos glupiego i zabawnego to kolejna sprzyjajaca cecha.

Idac dalej tym tokiem myslenia - wazne dla gustu bedzie to skad jestes, kto cie wychowal, w jakim domu sie wychowales, co twoi rodzice sadza na dany temat oraz otoczenie ktore wplywa na ciebie.


moim skromnym subiektywnym zdaniem
Harlem shake to jakas proba zrobienia czegos pokroju "gangam style" oraz takiego czegos co kiedys sie nagrywalo (nie pamietam nazwy)... kazda szkola robila to i wystawiala do internetu w celu ogloszenia ze sa zajebisci. Widze tez podobienstwo w pewnej reklamie czipsow na tvn'ie. Crunships - i jest zabawa?
I jak dla mnie to jest slabe, nutka fajna, pare dni na dzwonku w telefonie posiedziala, ale czy podniecalbym sie tym gdyby nie zostalo to tak nakrecone przez konkretne portale? Kazdy ma swoj gust i o tym sie nie dyskutuje, a wiec uwazam jednoczesnie ze to nic zlego jesli ktos sie tym jara.
_________________
PRZEHEPREHERASZAM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SIMOON
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego lubię board i ciągle na niego wchodzę, gościu wkleja harlem shake ze swojej gimbazy i w tym samym wątku dowiadujemy się dlaczego istnieje alkoholizm, jego przyczyny, jakieś ideologie (czy uj wie co (już nawet nie pamiętam czy można tutaj przeklinać? o_O), czuje się jakbym przeczytał streszczenie paru książek psychologicznych etc. etc. :D


nimRo napisał:
W innych okolicznościach większość zostałaby wyeleminiowana przez coś takiego jak selekcja naturalna.


Z tym się akurat zgodzę i żałuję, że mamy takie 'okoliczności' jakie mamy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tabaluga88
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Mar 2013

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie też nie czaje tego całego "łał" na harlem szejki....ale ten jest na prawde dobry ;)
http://www.youtube.com/watch?v=B_Kyx2icqMw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wybrama
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Kwi 2013

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie podoba mi się ta cała moda na te harlem shake. Jakoś mnie to kompletnie nie śmieszy a tym bardziej nie kręci. Nie mam pojęcia, skąd taki bum na to...
_________________
tanie kasy fiskalne warszawa firmy posnet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomakar
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Kwi 2013

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczeście już chyba minął czas jarania się tym... swoją drogą ciekawe co będzie następne 8)
_________________
sklep internetowy z obuwiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury