www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Brzuszek burczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DrNK^^ napisał:
ale jak sama nazwa wskazuje sniadanie to sniadanie, nie obiad. Kiedy nie dostarczasz zapotrzebowania z rana tworzy sie katabolizm :)

warto pamietac ze sniadanie jest poto by przygotowac twoj organizm do codziennych zadan i jesli zamiast sniadania wpierdalasz kotlety panierowane i grube cukry to nie dziw sie potem ze lapa ma 27cm w obwodzie na bicu :D


Z takim śniadaniem chyba 57 z czego 47 to fat :D
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 12:49 am    Temat postu:

Powrót do góry
France90
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Gru 2013

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja preferuje bardziej "angielskie" śniadanie, jajka sadzone i do tego jakaś ugotowana kiełbaska :P

____________________
Konkurencyjne ceny doradca finansowy poznań no i co!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DrKermit76
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2014

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przyzwyczaiłem do tego, że każdego niemal dnia na śniadanie jem płatki różnego rodzaju lub też owsiankę. Uważam że to dobre rozwiązanie na ten posiłek bo dostarcza energii i jest dla mnie bardzo smaczne.

____________________
Warto kupować u nas na stronie przeprowadzki warszawa grosz oszczędzony może urosnąć w miliony.


Ostatnio zmieniony przez DrKermit76 dnia Pon Cze 16, 2014 1:08 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubert91
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Mar 2014

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie jem śniadań w domu bo nigdy nie mam czasu inaczej spóźniałbym się do pracy, a później niestety odzywa się burczenie bo jem dopiero o 10 a na pusty żołądek pije kawę, wiem że to nie najlepsze rozwiązanie

____________________
Zainteresowany/a wejdź i przejrzyj nasze propozycje, http://pieknemiejsca.soup.io/ a nie pożałujesz.


Ostatnio zmieniony przez Hubert91 dnia Sro Sie 27, 2014 1:04 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HIPERMARC85
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Kwi 2014

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim:)
ja robię dokładnie tak, samo- kawa na pusty żołądek. A że w brzuchu mi burczy to najczęściej zagryzam jabłkiem bo tak jest najszybciek. Dopiero koło 10 jem płatki owsiane z mlekiem:) pzdr

____________________
Świetne warunki umowy hurtownia fryzjerska Zobacz ? podpisz.


Ostatnio zmieniony przez HIPERMARC85 dnia Pią Maj 30, 2014 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DrKermit76
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2014

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jem nigdy śniadania przed pracą dopiero w pracy przed 8 piję kawę w każdy poniedziałek rano mam narady i wtedy zaczyna się mój horror i niesamowite burczenie w brzuchu, zapadam się pod ziemię ze wstydu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BestClarine2412
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Maj 2014
Klan: Stettin

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze co, to kawa z mlekiem. Za jakieś 1,5- 2h dopiero śniadanie. A z tym to różnie- tosty z serem i wędliną albo twarożek z bułką. Albo płatki z jogurtem truskawkowym. Przez jakiś czas miałem "fazę" na czarną kawę i kanapki z dżemem brzoskwiniowym. I teraz też mi się ciągle udziela.

____________________
Tańczą biżuteria srebrna tańczą tanio na stronie, kliknij - jeszcze taniej!


Ostatnio zmieniony przez BestClarine2412 dnia Pon Cze 16, 2014 1:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
proterese78
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Kwi 2014

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jem w domu śniadania bo niestety za późno wstaje i nigdy nie mam czasu, w pracy dzień zaczynam od kawy później często nie mam czasu zjeść i zdarza się że jestem na ważnym spotkaniu a w brzuch kiszki grają mi marsza ... straszne uczucie

____________________
Nie mylisz się - uwierz, że to jest to czego szukasz. http://budowlaniec.blogan.pl/ Sprawdź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamitv1494
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Lip 2014

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="proterese78"]Ja nie jem w domu śniadania bo niestety za późno wstaje i nigdy nie mam czasu, w pracy dzień zaczynam od kawy później często nie mam czasu zjeść i zdarza się że jestem na ważnym spotkaniu a w brzuch kiszki grają mi marsza ... straszne uczucie

____________________
Jesteś wymagającym klientem? http://politykiswiat.blog.pl/ Kliknij tutaj. Nie zawiedziesz się!


Ostatnio zmieniony przez kamitv1494 dnia Pią Wrz 19, 2014 9:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrbeula1795
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez śniadania! Od przedszkola rodzice tak mnie nauczyli, że zjeść przed wyjściem to podstawa. Organizm tak się tego nauczył, że jeśli w ciągu godziny od wstania z łóżka czegoś nie zjem, w żołądku robi mi się tak gorąco, że aż pali ;) Na śniadanie zazwyczaj jem kanapkę. Zdarza się jajecznica, a w sezonie letnim sałatki.

____________________
Wyróżnia od konkurencji http://www.serwis-kop.pl sprawdz,a wrócisz!


Ostatnio zmieniony przez Mrbeula1795 dnia Pon Wrz 29, 2014 3:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrbeula1795
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrbeula1795 napisał:
Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez śniadania! Od przedszkola rodzice tak mnie nauczyli, że zjeść przed wyjściem to podstawa. Organizm tak się tego nauczył, że jeśli w ciągu godziny od wstania z łóżka czegoś nie zjem, w żołądku robi mi się tak gorąco, że aż pali ;) Na śniadanie zazwyczaj jem kanapkę. Zdarza się jajecznica, a w sezonie letnim sałatki.

dopóki mama robiła mi śniadania to też nigdy nie wychodziłem z domu bez jedzenia ale wszystko się zmieniło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szefterica1983
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Sob Sie 23, 2014 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buritto de pollo, buritto con carne, enchilados, tacos - to z kuchni Meksykańskiej. Natomiast tak to ryż z podsmażoną kiełbachą (najlepiej jałowcowa), papryką czerwoną, fasolą czerwoną, cebulką do tego dużo pieprzu kajeńskiego i curry, wszystko polać śmietaną wypas

____________________
Prawda w oczy kole http://wgoryczynamazury.mylog.pl/ takie mamy ceny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ricky97
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje śniadanie to omlet wg przepisu: jajka wbić do miski, oprószyć solą i pieprzem. Wlać 8 łyżek wody lub mleka, dodać schłodzone, drobno pokrojone masło, roztrzepać. Oliwę rozgrzać na patelni, wylać masę jajeczną. Gdy omlet się zetnie, złożyć na pół, zdjąć z patelni.

____________________
Prawda w oczy kole http://ypikacz.blog.com/ takie mamy ceny!


Ostatnio zmieniony przez Ricky97 dnia Pon Gru 29, 2014 2:00 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shona80
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Wrz 2014

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię sobie czasem zapodać takie rzeczy, których wieczorem lepiej nie próbować, bo w nocy piecze zgaga. Jakieś ostre sery, itp. Najczęściej jednak jest najprościej. Płatki zalewam mlekiem. Jak się gdzieś wyjedzie, to najczęściej angielskie śniadanie OK.

____________________
Będzie uśmiech od ucha do ucha http://arletamilczyk.blox.pl/html sprawdź ofertę!


Ostatnio zmieniony przez Shona80 dnia Pon Gru 29, 2014 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ricky97
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie... ja też tak kiedyś miałem dlatego najlepiej na noc nie jeść nic ciężkiego a kolację jeść do 19 max do 20 w zależności też o której chodzimy spać... wtedy czlowiek najlepiej się wysypia bo spanie z pełnym żołądkiem nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury