www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Skradziono telefon-był w nim zainstalowany program anty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusq123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2007

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:54 am    Temat postu: Skradziono telefon-był w nim zainstalowany program anty Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie
Kradzież telefonu została zgłoszona na policję
jednak chcę też na własną ręke go znaleźć ponieważ miałem w nim zainstalowany program anti-chief z avasta
Nie testowałem go na własnej skórze wcześniej i błagam jak ktoś to zrobił to
napiszcie co mam zrobić bo z tego co czytałem to po włożeniu innej karty, na numer telefonu ustawionego wczesniej w progamie miały przychodzić wiadomości sms, i narazie nic jeszcze nie przyszło
Niewiem czy ten gnojek jeszcze nie włożył karty swojej czy jak?
Co zawiera taka wiadomość sms???
_________________
I think so.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:54 am    Temat postu:

Powrót do góry
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do treści, sms i ogólnej obsługi sms, to dużo nie wniosę. Ale sam jestem ciekaw, więc zapytam Ciebie czy próbowałeś:

Zdalne lokalizowanie

Zdalne lokalizowanie telefonu za pośrednictwem GPS, sieci bezprzewodowej lub sieci telefonii komórkowej, zapewniające maksymalną dokładność. Możliwości lokalizacji jednorazowej lub ciągłej (automatyczne włączanie GPS na wszystkich telefonach, z odblokowanymi pełnymi prawami dostępu do systemu lub bez, wyposażonych w system operacyjny Android 1.6 do 2.2).

*by avast.com.pl

Chodzi mi o to czy logowałeś się do portalu sterowania telefonem na ich stronie. Może nic Tobie nie przyszło, bo Twoja karta jest nadal włożona do tel. A dodatkowo według firmy Avast ten program pozostaje w pamięci nawet po hard-resecie telefonu :).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DrNK^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby ten program mial przestac dzialac po wyjeciu karty sim to co to by byl za anty thief system...
_________________
PRZEHEPREHERASZAM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury