www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Nie mogę zalogować się do Steam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olszak92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 11:42 am    Temat postu: Nie mogę zalogować się do Steam Odpowiedz z cytatem

Witam!

Dziś od bardzo długiego czasu chciałem pograć sobie w CS-a, a dokładnie w CS:GO. Kupiłem tę grę w przedsprzedaży, pograłem z dwa dni i mi się znudziła. Dziś naszła mnie ochota, żeby znowu postrzelać w nowego CS-a, jednak nie mogę zalogować się na swoje konto. Kiedy chcę zalogować się do swojego konta Steam, to wyskakuje mi jakiś komunikat, że mam podać kod weryfikacyjny, który został wysłany na e-mail, który jest przypisany do mojego konta. Ok. Wszystko ładnie i pięknie, ale ja tego maila skasowałem. Myślałem, że nie będzie mi więcej potrzebny, a tu takie coś... Co ja mam teraz zrobić? Mogę jakoś te konto odzyskać? Znam wszystkie dane do tego konta. Mogę podać: hasło, nazwę konto, e-mail, pytanie pomocnicze - wszystko! Jedyny problem jest w tym, że nie mam dostępu do maila, który jest przypisany do mojego konta i nie mogę podać kodu weryfikacyjnego, który wysyła Steam. Czy jest jakaś możliwość, żebym odzyskał to konto? Nie mam CD-KEY-a, bo kupowałem sam klucz do CS:GO i też jest na tamtym mailu.

Zapomniałem dopisać, że na oficjalnej stronie Steam, normalnie i bez problemu loguje się na swoje konto, bo tam nie jest potrzebny żaden kod weryfikacyjny. Mogę zrobić screena, że jestem tam zalogowany.

Bardzo proszę Was o pomoc!
Pozdrawiam, Olszak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 11:42 am    Temat postu:

Powrót do góry
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz do supportu, a nie na forum....
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Olszak92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LorD_Vader_ napisał:
Pisz do supportu, a nie na forum....


Dobrze, nie krzycz. Ja chcę się tylko dowiedzieć czy mam jakieś szanse na odzyskanie konta? Czy mogę pisać po polsku czy trzeba pisać etykietę po angielsku?

Pozdrawiam,
Olszak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz jakieś pudełko od gry którą masz na steamie to nie powinno być problemu z odzyskaniem.
Musisz pisać po angielsku. Ale to nie jest problem. Każdy kolega który zna język przetłumaczy Ci te 3-4 zdania.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Olszak92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheaker napisał:
Jak masz jakieś pudełko od gry którą masz na steamie to nie powinno być problemu z odzyskaniem.
Musisz pisać po angielsku. Ale to nie jest problem. Każdy kolega który zna język przetłumaczy Ci te 3-4 zdania.


Niestety nie mam żadnego kodu, bo na tamtym koncie miałem tylko dwie gry. Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike: Global Offensive. Oba kody zamówiłem z Allegro od firm, które masowo sprzedają kody do gier. Niestety na moją niekorzyść, te kody były w wiadomościach na tamtym mailu. Więc bez zdjęcia z kodem nie dam rady odzyskać konta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby możesz spróbować ale wydaje mi się że nic z tego. Nie masz jak udowodnić że to Twoje konto. Ale kto wie. Może jak podasz login, hasło i adres email to jakoś przejdzie.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Olszak92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież znam wszystkie dane od tego hasła. Nawet znam pytanie pomocnicze. Przecież bez dostępu do konta tego nie da się zmienić i nie da rady się dowiedzieć jakie jest pytanie pomocnicze. Niestety, ale ludzka głupota nie boli - w tym przypadku moja... Temat można raczej zamknąć, bo chyba nikt już mi nie pomoże.


#ps: Temat można zamknąć. Napisałem do supportu Steam i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam,
Olszak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asekk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można czasem kliknąć "nie otrzymałem kodu" i wysyłają ci go ponownie? Oo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olszak92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lut 2013

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asekk napisał:
Nie można czasem kliknąć "nie otrzymałem kodu" i wysyłają ci go ponownie? Oo


Ale gdzie go mi wysyłają? Pewnie na adres e-mail, który jest przypisany do konta, tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olszak92
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lut 2013

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprasza za to, że piszę odpowiedź pod odpowiedzią, ale temat można już zamknąć.

Konto odzyskałem. Napisałem etykietę wsparcia do Steam, czekałem 1 dzień na odpowiedź od nich i znowu mam dostęp do konta.

Jeżeli ktoś będzie miał taką sytuacje jak ja, to wystarczy napisać do pomocy Steam, opisać jak wygląda sytuacja, uzbroić się w cierpliwość, bo czasem im trochę zejdzie zanim odpiszą, ale na 100% odzyska konto. Nawet, jak nie będzie miał zdjęcia z żadnym cd-key-em albo dostępu do maila.

Dziękuje wszystkim, którzy chcieli pomóc.
Pozdrawiam, Olszak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury