www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[ORIENTACYJNIE] GKWR - Graliśmy Kiedyś W Ryjewie (woj. pom.)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucho07
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:06 pm    Temat postu: [ORIENTACYJNIE] GKWR - Graliśmy Kiedyś W Ryjewie (woj. pom.) Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Tak jak w temacie. Chciałbym dowiedzieć się od Was mniej więcej na ile jest to prawdopodobne osiągnięcie mojego celu jakim jest zorganizowanie lana na dwóch platformach Counter-Strike (1.6 lub GO - PC) oraz FIFY13 (PS3), ale zaraz Wam to przybliżę. Zacznę od jakże twórczej nazwy, która jest po prostu połączeniem naszych tablic rejestracyjnych GKW z dodaniem litery R symbolizującą Ryjewo.

LOKALIZACJA / ORGANIZACJA
Mianowicie chce zorganizować w lato dwudniową pierwszą edycje lana GKWR w mojej rodzimej miejscowości Ryjewo [Link].

Jako, iż jest to mała miejscowość, to nie ukrywam, że może być problem z dotarciem. Aczkolwiek w miejscu w którym planuję to zrobić (Szkoła Podstawowa w Ryjewie [Link]) gdzie często organizowane są obozy sportowe. Zapewniane są noclegi jak również wyżywienie.

Opis planu z obrazka:
(Niebieski) Parking - Większy znajduję się na terenie szkoły, jest to stare betonowe boisko (wymiary 40x20) oraz mniejszy z aktualnym przeznaczeniem dla nauczycieli (około 10 samochodów), jak również można parkować jednostronnie na całej długości ul. Lipowa (ok. 200-250m).
(zielony) Sala gimnastyczna - miejsce w którym odbędą się rozgrywki (40x20m). Planowo chciałbym aby było 40 komputerów na sali + 10 na scenie, zaś konsol szczerze nie wiem, lecz w granicach 8-10 powinno raczej starczyć. Również chciałbym aby było 10 telewizorów pokazujących grę poszczególnych graczy oraz dwa rzutniki ze autospectem na team.
(żółty) Nocleg - ok. 100miejsc
(czerwony) jadalnia - obiad, kolacja, śniadanie, obiad.
Na sali są jednostronne trybuny, ale można rozstawić dodatkowe miejsca na sali co oznaczyłem na obrazku (przepraszam, za jakość ;) ).

Sprzętu oczywiście tyle nie mam. Jedynie ze szkoły można wziąć rzutniki, stoły, krzesła oraz rozkładaną scenę. Są to wstępne przemyślenia, dlatego nie mam jeszcze zorganizowanego sprzętu oraz sponsorów. (Kontakt poniżej)

DOJAZD
82-420 Ryjewo, ul. Lipowa / Szkolna.
80km Gdańsk - pociąg z przesiadką w Arrivę w Malborku.
120km Toruń - bezpośrednio Arrivą.
Tymi dwoma transportami głownie dojeżdża się do Ryjewa [Link].

ROZGRYWKA
Counter Strike:
Wpisowe - 150zł (30zł os.) [9600zł]
Ilość drużyn - 64
Typ rozgrywki - grupy po 4 zespoły, następnie playoff.
Nagrody - 1. 3000zł, 2. 2000zł, 3. 1000zł. [6000zł]

FIFA13:
Wpisowe - 50zł os. [3200zł] (ew. 30zł os. [1920zł] lecz wysokość nagród ulegnie zmianie).
Ilość graczy - 64
Typ rozgrywki - grupy po 4 graczy, następnie playoff.
Nagrody - 1. 1000zł, 2. 750zł, 3. 500zł. [2250zł]

Sądzę, że pula nagród jest przyzwoita, gdyż grywałem na lanach z wpisowym 25zł os. a nagroda za pierwsze miejsce była w granicach 500zł. Też nie można na to patrzeć, że pozostała kasa wpadnie mi do kieszeni.

Dodatkowe koszta:
- wyżywienie (szkoła)
- nocleg (szkoła)
- ochrona
- personel medyczny
- wynajem sali (akurat dość niski)
- zużycie prądu
- inne

Jeśli okaże się, że budzi spore zainteresowanie, to chciałbym organizować to 2 razy w roku (lato/zima), być może na innych platformach (np: League of Legends).

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to piszcie w topicu, bądź na maila, zaś ja zajmę się aktualizacją tego w miarę możliwości.

Kontakt: lukasz-kowalski@outlook.com

Pozdrawiam,
Łukasz '[[fd[gd[dg[d' Kowalski
_________________
Michel Quoist napisał:
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą. ~zapewne odniósł się do layout'ów


Ostatnio zmieniony przez ucho07 dnia Czw Mar 07, 2013 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:06 pm    Temat postu:

Powrót do góry
WKG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2012

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uzbierasz 32 teamy na CS'a tym bardziej że tak jak mówisz dojazd może stanowić problem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

max to 14 uzbierasz;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ucho07
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

64*. Powiem Ci tak. Dojazd komunikacją jest problemem, gdyż jest jakiś pociąg co 1,5-2h. Pozostają autobusy, które często kursuję, lecz nie da się ukryć, iż nikomu nie chce się ciskać w autobusie. A! I nie uwzględniłem aut, co nie stanowi problemu.
Też tak myślę, lecz spojrzałem na to z innej strony. Sam głownie grywam na lanach w moim województwie, gdzie praktycznie nie ma lanów, dlatego sądzę, że trzeba im zapłacić (nagrody), aby przyciągnąć, choć mimo tego powinno być sporo zainteresowanych. Może jestem za dużym optymistą, ale spróbuj to też w taki sposób rozważyć jak ja.
_________________
Michel Quoist napisał:
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą. ~zapewne odniósł się do layout'ów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję ogarnąć ziomka z busem albo wynająć na dzień busa i kązdego będzie podwozić=D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ucho07
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh.. i po co zbędne komentarze. Nie pomagasz ;).
_________________
Michel Quoist napisał:
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą. ~zapewne odniósł się do layout'ów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba raczej jednak, bo jeśli masz jakąś złudną nadzieję że ludzie będą jakimś gównem godziny nieludzkie jechać, to smutne. daje ci alternatywę która napewno wszystkich zadowoli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajt?
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BETONIARZ napisał:
chyba raczej jednak, bo jeśli masz jakąś złudną nadzieję że ludzie będą jakimś gównem godziny nieludzkie jechać, to smutne. daje ci alternatywę która napewno wszystkich zadowoli


moze niech najlepiej sam swoim prywatnym autem wozi po 4 osoby? -.-

@edit
sugeruje jednak zredukowac ilosc druzyn do 32 lub 16...
niestety, ale jezeli jest to pierwsza edycja to duzo rzeczy pojdzie nie po twojej mysli i lepiej nie ryzykowac gigantycznymi opoznieniami...
_________________
/ Grz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hajt? napisał:
BETONIARZ napisał:
chyba raczej jednak, bo jeśli masz jakąś złudną nadzieję że ludzie będą jakimś gównem godziny nieludzkie jechać, to smutne. daje ci alternatywę która napewno wszystkich zadowoli


moze niech najlepiej sam swoim prywatnym autem wozi po 4 osoby? -.-

@edit
sugeruje jednak zredukowac ilosc druzyn do 32 lub 16...
niestety, ale jezeli jest to pierwsza edycja to duzo rzeczy pojdzie nie po twojej mysli i lepiej nie ryzykowac gigantycznymi opoznieniami...



udajesz grzesiek idiote czy co?:D chyba (cenzura) wynajecie busa kosztuje grosze i od kazdej osoby sie grosz wezmie za przewoz i po wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tipek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Cze 2011

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

max 20 druzyn bedziesz mial ziom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manjek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2010

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie się zapowiada, na pewno bym się wybrał. :-) Tylko żeby tyle chętnych się zebrało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hajt?
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BETONIARZ napisał:

udajesz grzesiek idiote czy co?:D chyba (cenzura) wynajecie busa kosztuje grosze i od kazdej osoby sie grosz wezmie za przewoz i po wszystkim.


masz mnie... a tak na serio, jezeli mialby 16 druzyn i od kazdej z wpisowych wzialby po 10zl wiecej, to na spokojnie mozna byloby wynajac busa... tyle, ze on wezmie 10osob, a zjawi sie okolo 80 osob :) wiec jezeli jeden kurs bedzie trwac 30 minut, to ostatnia ekipa bedzie po 4h :D
_________________
/ Grz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
noŁnejm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole... Kiedyś ludzie jak jeździli na lany nie wymagali nic takiego jak wy. Organizator ma transport zorganizować, noclegi, jeszcze pewnie bufet, wpisowe 50zł a nagrody po 1000 na łeb? Kiedyś graliśmy w kafejkach, dojazd zawsze się zorganizowało, noclegi samemu bez głupich pytań a zabawa była przednia. Mimo że za 1miejsce nawet lan się nie zwrócił. Jak czytam Betoniarza to mi się odechciewa - jakieś busy. Nie umiesz dojechać to nie jedż kur... Ja raz czekałem 9h na pociąg po lanie bo nie było połączenia, ledwo do szkoły dojechałem prosto z dworca a i tak była przednia zabawa i nic nie żałuję... Busa organizować... hahahaha


/ejos


Edit: Propsy dla orgi za podjęcie tematu, ale jak piszą poprzednicy, zrób spokojnie 16teamów, 20kompów. I tak będziesz miał zabawy przy tym, problemów i słuchania płaczków jak będzie opóźnienie 1h -.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
louder
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Kwi 2012

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie 16 teamów, a może lepszy był by pomysł w cs;go ?
_________________
http://steamcommunity.com/id/louderr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajt?
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2008

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ejos na polityka !


16 teamow, spokojny 2-dniowy lanik.
majac opoznienia i tak wyjdziesz na swoje
a nastepnym razem mozesz zaryzykowac i odwazyc sie na cos wiekszego 32/64 teamy.
Robilismy SGS w Szczecinie i wiem co mowie... niby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, a jakis dzieciak usiadl na kompa, zjebal system, potem drugi wszedl za stoly i urwal switcha... i masa takich przypadkow. Ledwo wyrobilismy sie z czasem, gdyz jedna naprawa jest to spokojnie godzina opoznienia.
A co do dojazdu, to dla chetnego nic trudnego :)
_________________
/ Grz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury