www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
SXE jak skonfigurować klienta, counter strike 1.5

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zelazny
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 9:18 pm    Temat postu: SXE jak skonfigurować klienta, counter strike 1.5 Odpowiedz z cytatem

Witam panowie, poratujcie. Mam oryginalny cdkey do half life. Instaluję moda cs 1.5. Najwięcej serwerów jest w Turcji wg danych games monitor.
Zaczynałem grać od wersji 1.3. Chciałem sobie wrócić do gry w wersję 1.5 lecz na przeszkodzie stoi program antycziterski SXE. Już mnie szlag trafia.

Panowie co jest nie tak? Instaluję najnowszą wersję tego programu. Po instalacji odpalam program a następnie odpalam csa. Wchodzę na serwer wybieram frakcję, chwila mija pojawia się czarny ekran i kick.
Jak skonfigurować to cholerstwo? Może trzeba coś dopisać w jakimś pliku?
Szkoda, że nie ma już polskich serwerów z graczami. Najgorsze jest to, że wszystkie serwery w Turcji gdzie jest najwięcej graczy wymagają SXE.

Dziękuje za pomoc o ile nadejdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 9:18 pm    Temat postu:

Powrót do góry
wolfie5
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Sty 2010

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://cs15.alwaysdata.net/status/

Ostatnio zmieniony przez wolfie5 dnia Wto Sty 27, 2015 11:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wolfie5
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Sty 2010

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Counter-Strike 1.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury