www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Nowa gra przeglądarkowa - poszukuje testerów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrozenShade
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2013

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 4:38 pm    Temat postu: Nowa gra przeglądarkowa - poszukuje testerów Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuje się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuje jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt.
Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz.
O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze kilku elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Główne funkcje działają, obecna wersja jest w pełni grywalna, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować.

Kilka screenów:

http://s21.postimg.org/su9f0c3vr/screen1.jpg
http://s23.postimg.org/c29uszikb/screen2.jpg
http://s8.postimg.org/ovi55nux1/screen3.jpg

Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie, prywatną wiadomość na forum lub kontakt na email: game.pgr(at)gmail.com

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 4:38 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Vitalijek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2013

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że masz własną inicjatywę, ale zanim się zdecyduję na bycie testerem, jakiej tematyki to będzie gra? Coś w stylu farmy, czy może jednak coś innego?
_________________
[url=moj-podatek.com.pl]biuro rachunkowe warszawa[/url] to stolica Polski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrozenShade
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2013

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro piszę, że jest to gra o tematyce farmerskiej to 'coś innego' raczej z tego nie wyjdzie ;)

Sianie, zbieranie, rozbudowa i współzawodnictwo. Nie jest to klon farmville, bardziej przypomina wolnych farmerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sti
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Kwi 2013

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No spoko to wygląda nawet, jestem ciekawy jak rozwinie się ten projekt. Swoją drogą też myślałem o stworzeniu gry przeglądarkowej na wzór Europy Universalis, ale to mnóstwo roboty, a mam sporo innych obowiązków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FrozenShade
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2013

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra się rozwija, prace cały czas trwają, testerzy testują ;)

Jeśli chcesz się brać tak na poważnie za pisanie gry to przede wszystkim: projekt, dobra znajomość języka/języków w których chcesz pisać i duuuużo wolnego czasu. W tym momencie mija dziesiąty miesiąc prac a do zrobienia jeszcze trochę zostało... To na prawdę nie jest zabawa na tydzień albo na wakacje, jak to niektórzy myślą.

btw, nowy screen głównego okna:
http://s22.postimg.org/xwbhycrgx/screen1_1.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaziumodo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Mar 2014

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, zgłos się do ziomka co ma ten fanpage: https://www.facebook.com/gryprzegladarkowe - jakiś czas temu pomagał mi wypromować moją grę. Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złota łopata roku 2014. Jednogłośna wygrana. Gratuluje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury