www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zbot- pytanie

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LucasArts54
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Wrz 2005

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 6:57 pm    Temat postu: Zbot- pytanie Odpowiedz z cytatem

nie wie moze ktos jak ustawic aby bylo mozna grac np. 2 graczami na 15 botow i aby potem nie wlaczyl sie "autobalance"??
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 6:57 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Lamers
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2004
Klan: Mów mi Ombre :}

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie najłatwiej nacisnac nowy temat i gitara, a moze lepiej zajrzeć do przyklejonego topicu? HF!
_________________
ME @ SK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
~nAv~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2005

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mp_autoteambalance 0
mp_limitteams 0

EDIT:
Lamers, zamiast nabijac, lepiej pomagaj.
_________________
₪ Zrealizuj
₪ Ukryte
₪ Marzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lamers
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2004
Klan: Mów mi Ombre :}

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~nAv~ napisał:
mp_autoteambalance 0
mp_limitteams 0

EDIT:
Lamers, zamiast nabijac, lepiej pomagaj.

a Ty wiesz ile razy ja pomagałem? Swoją drogą po jakiego wacka pisałem ten topic- nawet nie wiesz ile godzin na to straciłem, a i tak zamiast przeczytac to co jest przyklejone woli napisac nowy topic.
UPDATE wiesz mi to w gruncie rzeczy wisi, jestem zmęczony i mam wszystko gdzies poprostu mnie wkurza ze ludzie sie męczą nad tego typu poradnikami a on to ma gdzies i tak napsize nowy topic.
_________________
ME @ SK


Ostatnio zmieniony przez Lamers dnia Sob Paź 01, 2005 8:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
~nAv~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2005

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lamers napisał:
~nAv~ napisał:
mp_autoteambalance 0
mp_limitteams 0

EDIT:
Lamers, zamiast nabijac, lepiej pomagaj.

a Ty wiesz ile razy ja pomagałem? Swoją drogą po jakiego wacka pisałem ten topic- nawet nie wiesz ile godzin na to straciłem, a i tak zamiast przeczytac to co jest przyklejone woli napisac nowy topic.

Nie wiem ile razy pomagales. To dobrze, ze pomagasz, ale czasem znajda sie tu ludzie, ktorzy niezbyt daja sobie rade z czytaniem, i klopotaniem sie w szukanie tego czego nie wiedza. Koniec, pokoj. ;)
_________________
₪ Zrealizuj
₪ Ukryte
₪ Marzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kłóćcie się...
złość urodzie szkodzi..
zakładając konto na forum trzeba było przeczytać regulamin :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury