www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Qlimat 2013 powered by Bosman SZCZECIN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
s1cky
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Maj 2008

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 3:08 pm    Temat postu: doberman Odpowiedz z cytatem

Tag : Dąbie PS
3 osoby
kura here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 3:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
damarco
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2008

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

syrian napisał:
Kawka czytaj uważnie co pisze wyżej z turniejem fifa jeżeli będzie to bez zobowiązań do tego i bez zapowiedzi czyli tak troche spontan czytaj uważnie NIE MAM INFA CO DO TEGO II W SUMIE TO TEN TURNIEJ FIFA MI ZWISA :) BETONIARZ CO DO TEGO CO MÓWISZ ABSOULTNIE TAK NIE JEST POKJUT JEST GŁÓWNYM ORGANIZATOREM i z tego co wiem pomaga mu GANDALF :) ja miałem dać tylko tutaj info :) gadałem z nim 2 dni temu na żywo bo go spotkałem to mówił że na dniach się odezwie i da mi listę itd. ciągle czekam :)


No ale zostawianie ludzi bez info to jest żart :), jest was 12 organizatorów a i nikt nic nie wie :P, trochę to wygląda nie profesjonalnie. Wiem wiem jestem zbyt trochę szczery no dobra szczery do bólu xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kawka96
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2013

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale chce wiedziec czy to bedzie czy nie i kiedy o ktorej etc. jakie nagordy i na czym gramy plis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
syrian
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2009
Klan: 091

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawka96 ale przecież ci piszę że to będzie spontan więc nie ogarniam ciebie trochę jak będzie info to na pewno będzie przekazane, damarco nie wyrzucaj mi pretensji bo ja wiem tyle co ty piszę że ja miałem być od boarda :) a jak jesteś taki do przodu to wbijaj do organizacji i coś się dowiedz ;) JA WIEM ŻE WAM SIĘ FAJNIE PISZĘ JAK SIĘ KOMPLETNIE DUPY NIE RUSZA ;) ale tutaj każdy ma swoje sprawy dodatkowo nie którzy prace itd. więc każdy robi ile może piszę wam że czekam na info od pokjuta będzie to podam a teraz co wam mam pisać jaka jest pogoda? żeby się coś działo no zastanówcie się troche są sprawy ważne i ważniejsze :) mam nadzieje że głupie komentarze zostawicie narazie na boku i poczekacie SIEMANO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
damarco
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2008

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

syrian napisał:
Kawka96 ale przecież ci piszę że to będzie spontan więc nie ogarniam ciebie trochę jak będzie info to na pewno będzie przekazane, damarco nie wyrzucaj mi pretensji bo ja wiem tyle co ty piszę że ja miałem być od boarda :) a jak jesteś taki do przodu to wbijaj do organizacji i coś się dowiedz ;) JA WIEM ŻE WAM SIĘ FAJNIE PISZĘ JAK SIĘ KOMPLETNIE DUPY NIE RUSZA ;) ale tutaj każdy ma swoje sprawy dodatkowo nie którzy prace itd. więc każdy robi ile może piszę wam że czekam na info od pokjuta będzie to podam a teraz co wam mam pisać jaka jest pogoda? żeby się coś działo no zastanówcie się troche są sprawy ważne i ważniejsze :) mam nadzieje że głupie komentarze zostawicie narazie na boku i poczekacie SIEMANO.


No ja to akurat organizuje turniej, jestem głównym organizatorem (mam parę osób do pomocy ale praktycznie wszystko na mojej głowie narazie). Będą 4 gry kompy itp sam sprowadzam itp więc nie pisz że siedzę na dupie i nic nie robię (tak pracuję). Robicie lana w cs a a Tylko Ty masz konto na Boardzie ??, jakbym ja ogłosił (bo jeszcze nie ogłosiłem oficjalnie) to bym zrobił konta na wszystkich forach danych gier i byłbym w stałym kontakcie. Nie może być tak że podacie info i konto "lada dzień" a potem nic bo nie macie czasu. Ja tylko krytykuje co robicie źle i mam nadzieję że poprawicie się bo was jest 12 a a teoretycznie nikt nic nie robi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
syrian
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2009
Klan: 091

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra damarco skończ nikt nie chce tu twojej krytyki bo wiesz my też troche już jesteśmy, byliśmy na tej scenie zresztą PANIE ZNAWCO DAJ PAN ŚWIĘTY SPOKÓJ JAK BĘDZIEMY POTRZEBOWALI KOGOŚ TAK OBEZNANEGO JAK PAN ODEZWIEMY SIĘ :) bo już mi się nie chce tłumaczyć 12121212121 raz o co chodzi :) przeczytaj pierwszą moją odpowiedź następnie drugą odpowiedź i ogarnij za co ja byłem odpowiedzialny a każdy jest za co innego mam nadzieję że już nie będziesz ZNAWCĄ i nie będziesz krytykował bo to jest zbędne w tym momencie tylko zajmiesz się swoim turniejem :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kawka96
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Mar 2013

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 2:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj numer do tego co sie tym glownie zajmuje i sobie porozmawiam o fife z nim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damarco
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2008

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syrian, może mnie źle zrozumiałeś, ja chcę tylko abyście spięli poślady, co Ty nie masz kontaktu do głównego organizatora ?? No i jeszcze jedno, Ty dla osób siedzących na boardzie jesteś głównym organizatorem :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
syrian
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2009
Klan: 091

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku co wy piszecie jakbym miał kontakt taki aby się dowiedzieć wszystkiego to zaraz bym to podał ! :/ napisałem 5x do niego on był na wyjeździe więc jak wróci pewnie mi napisze MAM NIE WIEM łączyć się z nim telepatycznie ? O.o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wariatti
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2010

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie mozesz mu nawet obciagnac, i tak ten lan nie wypali, skoro to ma byc za tydzien to chuja a nie druzyny Ci sie zbiorą, pis jol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bilkus
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Sie 2013

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom serio jakiś do dupt ten turniej, My rezygnejemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milanto1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sty 2011

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LAST WIN

1.Jezol
2.qlek
3.kaper
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wariatti
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2010

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wariatti napisał:
dla mnie mozesz mu nawet obciagnac, i tak ten lan nie wypali, skoro to ma byc za tydzien to chuja a nie druzyny Ci sie zbiorą, pis jol


HUBERT aka hybb ale podpisalbys sie bo zaraz chlopaczki pomysla ,ze to ktos inny hejtuje.

Fajnie ,ze ktos jeszcze probuje cos zrobic z ta gra, ale co z tego wychodzi wszyscy tu widzimy jak na dłoni.Daruj sobie Syrian, jest 12 osob w organizacji a prawda jest taka ,ze nikt poza Toba (pisanie postow na boardzie) nic nie robi i każdy kto był choć raz na turnieju w Szczecinie powinien doskonale to wiedzieć.

No offence, mówię jak jest. ;d

/b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bilkus
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Sie 2013

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego organizatr sie nie odzyw?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
syrian
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2009
Klan: 091

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/b ja ogarniam o co chodzi dlatego kompletnie się nie napinam będzie to będzie nie to nie czekam na info coś mi pokjut napisał że mam go łapać na dzielnicy ;d no ale nie oszukujmy się nie będę biegał po mieście za ludźmi żeby był turniej ;d jak ja i tak i tak potrzebuje info typu KTO,CO I JAK i czy ogólnie to będzie aa co mi da że na żywo mi pokjut wymieni listę drużyn zbyt nic więc LUDZISKA nie napinajcie się tak ;) TURNIEJ BĘDZIE TO BĘDZIE I TAK ZAGRAJĄ OSOBY CO GRAJĄ NA TYCH LANACH SZCZECIŃSKICH ZAWSZE nie będzie to nie będzie proste :) macie blisko GORZÓW DC robi zajebistego lana którego polecam ;) w cs:go tam jest 100% pewność że będzie bo jest o co grać a u nas jak u nas ;) BARDZIEJ SPONTAN! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury