www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+2 DYSCYPLINA I POTENCJAŁ!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FECU
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lip 2013

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 6:26 pm    Temat postu: +2 DYSCYPLINA I POTENCJAŁ! Odpowiedz z cytatem

Cześć. Poszukujemy 2 graczy, którzy mają potencjał do gry, którzy chcą coś osiągnąć, potrafią wysiedzieć 7 godzin w ciągu dnia - tylko po to, aby stać się lepszym... Skill nie ma nic do rzeczy, go zawsze można wyćwiczyć, myślenia nie! .Jeżeli chcesz cwaniakować, wywyższać się, lub myślisz, że jesteś nie wiadomo kim - powiem ci od razu, spie*alaj ! :)

Podam może od razu kryteria, bez których nie macie czego u nas szukać:

- Czyste banidy, dostępność gry we wszystkich ligach, imprezach offonline, online, bootcampy.

- Dyscypilna - chcesz się rządzić, mówię ci elo.

- Punktualność

- "przeczytałem to, tak myślę, że się nadam i potrafię tyle grać, ta gra jest dla mnie najważniejsza", a następnego dnia odpierdala maniane.

- Gdy gramy, mikrofonu używasz tylko do dawania info, TYLKO! Bez mówienia "chyba będziesz miał go od lewej" itp.

- Ustrój totalitarny: Jeden "zarozumialec, który lubi rządzić" będzie Wami pomiatał, ustawiał Was i mówić co macie robić, a Wy bez słowa macie to zrobić. To on będzie trzonem tej drużyny, który wie najlepiej co jest dla nas dobre. Tak jak napisałem wcześniej: chcesz cwaniakować, nara.

-Prawdziwego zapału do gry, chęci osiągniecia czegoś, wielu wyrzeczeń na rzecz 1.6 (nigdy się nie przerzucimy na GO!). Jeżeli jesteśmy o umówieni na 6 rano, masz być bez marudzenia - Proste i logiczne.

-Pełnej powagi i skupienia podczas gry, gdy robimy taktyki itd. Gdy jest czas na śmianie, można pożartować, my tą grę traktujemy jeszcze jak pracę i wkładamy w to 200% !

-0 płakania po przegranej rundzie, spinania, czepiania się innych. 40% tej gry to taktyka, 40% Zgranie, 15% dobre, szybkie info, a dopiero na końcu znajduje się pojedyńczy skill.


Myślę, że mniej więcej wyjaśniłem o co nam chodzi. Jeżeli nadal jesteście zainteresowani:
http://steamcommunity.com/id/fecuPOLAND/

*Co do pytań "macie jakiś klan/gaming/stronke?" - Nie. Gdy znajdziemy już właściwą 5, wtedy będziemy grali pod 1 szyldem, aby zostać rozpoznawalnym w miarę i poszukamy jakiegoś gamingu.
*Na lany nie pojedziemy co najmniej przez najbliższe 2 miesiące - chcecie zapytać mnie czemu, nie dodajcie nawet na steam.


**PAMIĘTAJCIE, 1.6 NIE UMARŁ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 6:26 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury