www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
17/ 2008 @ TYLKO POWAŻNE OFERTY ! Warto zajrzeć :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BM.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2013

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 11:13 pm    Temat postu: 17/ 2008 @ TYLKO POWAŻNE OFERTY ! Warto zajrzeć :) Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zanim przejdę do rzeczy chcę wspomnieć że bardzo dużo ilość wolnego czasu mile widziana.

Jestem graczy sceny 1.6, która zdaniem jednych upada zdaniem drugich nie, ogólnie to mam na to szczerze wy**bane i gram w tego 1.6, ponieważ do GO nie mogę się przyzwyczaić, więc w późniejszym etapie przejście na GO nie wchodzi w grę. Mam 17 lat pochodzę z województwa lubelskiego, chodzę do technikum informatycznego bla bla bla. Szukam jakiś ogarniętych oporowych gości, którzy biorą tą grę na poważnie, chcą coś skleić, zgrać się i pograć te PCW, CW, ODC, NC, AP, lany jakieś w przyszłości (przynajmniej po 2 msc gry), bóg wie co jeszcze. Ogólnie chodzi o to żeby znaleźć 5 lub BARDZO CHĘTNIE DOJDE DO ZGRANEJ 3,4 i pykać, bić tych słabych bobów, jak i oporowych hajtów, wygrywać te wszystkie cupy nie cupy, bawić się dobrze. Oczekuje pełnego skupienia, infa o każdym zagraniu, np. (skracam banan fleshuje od latarni) taktyka( lub prowadzącego) oraz snajpera. W gruncie rzeczy taktykiem mogę być ja. Really Snajpera, który będzie robił przewagę z tym avp, znam takich co myślą że umią grać awp, ale tylko z korzyścią dla przeciwnika. Czekam na poważne oferty od zgranych osób.

http://steamcommunity.com/id/kat2008/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 11:13 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury