www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[POMOC] Pozostałości z HLTV i problem z ich usunięciem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiorec
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2007

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 3:43 pm    Temat postu: [POMOC] Pozostałości z HLTV i problem z ich usunięciem Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam taki problem. Chcę wyciąć sobie kilka akcji do fragmovie. Pobrałem standardowy movieconfig oraz pliki kasujące pozostałości z AMX'a oraz HLTV no i pojawia się problem. Nie wyczyściło mi wszystkiego. Na samym dole mam taką ciemną ramkę. Dodatkowym problem jest to że fragi nie wyświetlają mi się na samej górze tylko jakoś tak podejrzanie nisko.

Zobaczcie screena:
http://s13.postimg.org/lxyq77qlz/wtf.jpg

Głównie to martwi mnie ta ciemna ramka. Może ktoś wie jak to skasować ? Kiedyś robiłem filimiki to configi kasujące te śmieci pomagały a teraz widzę że chyba się coś zmieniło w strukturze demek :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 3:43 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury