www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[POMOC] Jak poprawnie rozjaśnić obraz do filmu CS?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:39 am    Temat postu: [POMOC] Jak poprawnie rozjaśnić obraz do filmu CS? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Robię kolejną sklejkę akcji ze scouta i natrafiam na problem z ciemnym obrazem. Wiadomo. Do samej gry ustawiam gamma na 2 i obraz jest jasny, przejrzysty.
Niestety jednak klatek nie można zgrać z tak dobraną gammą więc próbowałem jakiegoś multihacka gdzie użyłem fullbright oraz lambert (ha! Teraz dopiero obraz był przejrzysty! Tak jakby był wszędzie oświetlony) ale niestety efekt znika po zgraniu klatek. No więc postanowiłem zadziałać w samym vegas. Tamże w color correction pobawiłem się gamma, kontrast i saturation uzyskując zadowalający efekt (na prew) natomiast po próbnej kompresji (z dużym bitrate) do wmv dostaje znowu bardzo ciemny obraz.

Jak sobie z tym radzić?


EDIT:
No jednak jest trochę inaczej. Mianowicie multihack ładnie rozjaśnia obraz ale niestety vegas go znacznie przyciemnia. Oto skrin. Proszę spojrzeć na okinko miniaturki pierwszej klatki oraz okienko podglądu prew. Diametralna różnica
www.sheaker.studentlive.pl/pliki/vegas.png

Na dodatek dzieje się to dopiero przy otwieraniu ciągu klatek. Jak otworzę pojedynczą klatkę to jest wszystko ładnie - jasno.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:39 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury