www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Need 3 do team !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marci
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Sie 2011

PostWysłany: Sob Gru 07, 2013 7:46 pm    Temat postu: Need 3 do team ! Odpowiedz z cytatem

Trochę o moim zespole i moje zdanie na temat CS:GO

Mój zespół będzie miał jedno głowne zadanie:''TOP 1 na świecie''Wiem ,że teraz wszyscy profesjonalni gracze są przerzuceni na GO ale nie ma czym się załamywać niektórzy organizatorzy imprez lanowych nie rezygnują z CS 1.6 a zarazem niedawno jeszcze została ogłoszona informacja iż DreamHack się zastanawia na co postawić w kolejnych imprezach Go czy 1.6.Imprezy lanowe na Polskich podwórkach toczyły się ,toczą się i toczyć będą,a co do sceny międzynarodowej dajcie trochę czasu i ten cały GO przyjmie się i będzie powrót na Cs 1.6 ja przynajmniej mam taką nadzieję

A to taka moja opinia dobrze gdybyś miał podobną: )

Jakich ludzi szukam ?

-wiek 16+
-Staż 3+
-Dyspozycyjnych nawet w ekstremalnych warunkach np 6 rano.(Gdy ja powiem ,że trzeba być o podanej godzinie nie ma opcji ,że ktoś chociażby burknął jedno słowo.Szukam ludzi którzy wiedzą co chcą i w 100% wykonujących moje polecenia.Nie tylko wirtualne.Nie szukam jakiś kaumóków którzy będą grali w tych godzinach które im pasują a innych gości z teamu mają w dupie. PEŁNA KOOPERACJA !!!)
-Bez problemowy sprzęt.Stałe 100 fps.0 problemów z antycheat'ami typu azereus,wire itp.0 problemów z internetem.
-Skill,Movement,Mózg i tym podobne rzeczy wytrenuje w Tobie od podstaw. Przecież jestem i trenerem

Ważne jest dla mnie abyś miał takie cechy jak duża dyspozycyjność,pełna kooperacja z zespołem,zawziętość w brnięciu do celu,UWAŻANIE MNIE ZA SWOJEGO PRZYWÓDCE I OBDAROWYWANIE MNIE PEŁNYM ZAUFANIEM CO DO TWORZENIA TEAMU I PODPORZĄDKOWANIE SIĘ POD WSZYSTKIE POLECENIA,PROJEKTY,ROZKAZY WYDAWANE PRZEZE MNIE. Po przeczytaniu zdania wyżej myślisz sobie:''O (cenzura) ten zespół jest jakiś w warunkach totalitarnych'' < I z takim zdaniem się w 100% zgodzę.W tym teamie będzie ustrój totalitarny,pełen rygor,dyscyplina pracy itp.

Odwołam się jeszcze do dyspozycyjności konkretnie.
W dni wolne od szkoły bd ustawiać tak aby przymłócić ostro w kantera przynajmniej w początkach teamu.Tak z 3 treningi dziennie w dni wolne od pracy/szkoły.

Nasz line up:
Marc
Cowar

Kontakt: http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A35880914
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Gru 07, 2013 7:46 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury