www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Idealny serwer CS GO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 10:02 am    Temat postu: Idealny serwer CS GO Odpowiedz z cytatem

Jaki jest dla was idealny serwer CS:GO? Pytam ponieważ właśnie postawiłem swój i przydało by się go skonfigurować pod graczy. Ma to być serwer FFA o luźnych zasadach co do sposobu rozgrywki.

Jakie modyfikacje?
Czas rundy?
Mapy?
Maksymalna ilość graczy?
Jakieś konkretne inne ustawienia?
Jest jakiś system statystyk dla GO umożliwiający podgląd przez stronę www?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 10:02 am    Temat postu:

Powrót do góry
b0cz3k
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2012

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak o mnie chodzi to ja wole osobiscie bardziej TP, malo jest dobrych serwerow wedlug mnie w CS:GO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JiHAD^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Klan: .error.

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś wolałem TP, ale po czasie zaczęły mnie irytować sztucznie narzucane ograniczenia, więc będzie FFA.

W pytaniu chodziło mi raczej o jakieś bardziej konkretne informacje, niż o sam typ rozgrywki. Chyba po prostu wrzucę jakieś ustawienia ligowe, trochę przerobione.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem serwerow TP czy tez FFA sa zawsze admini.
Czesto nie rozumieja co to znaczy "zachowanie broni", oczekuja biegania jak kretyn przed siebie, traktuja kazdego nowego gracza na serwerze jak nooba lub czitera itd...

Jak bedziesz mial dojrzalych ludzi w obsadzie adminow, ktorzy nie maja problemu z tym, ze ktos jest lepszy ani nie beda przeginac z interpretacja regulaminu, to to jakie pluginy bedzie mial twoj serwer bedzie malo istotne.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury