www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+3 katurwixy z mózgiem i oporem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BM.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2013

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 3:45 pm    Temat postu: +3 katurwixy z mózgiem i oporem Odpowiedz z cytatem

Krótki zwięźle i na temat


- min. 16 lat mutacja on inaczej delete cu
- high+ only z mózgiem, domykasz delete cu
- brak banów esl, ap, cs-elo na ac i bl mam wyjebane w sumie ale dobrze by było jakbyś miał clear banid
- brak wyjebki na team, mamy być o 17;00 jesteśmy 16:50 już na tsie lub mumble (lepsza jakość dźwięku)
- sprawy organizacyjne typu zapisywanie na turnieje, ustalanie pcw, załatwianie sponsora, tym zajmujemy się wszyscy w późniejszym etapie wybierze się 1-2 gości odpowiedzialnych za to
- JEŻELI POTRAFISZ PROWADZIĆ, OGARNIASZ TAKTYKI (dla mnie dobry prowadzący to zawsze priorytet) zawsze masz większe szanse nawet jak strzelasz trochę słabiej od innej osoby.


W sumie tyle miało wyjść krótko, zwięźle i na temat, wydaje mi się że wszystkie sprawy ująłem w tym poście.
Gdy już odbiorę zaproszenie sadzisz mi na wstępie info
Wiek:
Staż:
Pozycja*:
Samoocena**:



* - np. shoter, shoter / sniper, shoter + prowadzący, shoter + taktyk etc.
** - w skali od 1 do 10

Kontakt http://banid.pl/kto?to=0:1:2225432
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 3:45 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury