www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Laptop i fpsy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 7:24 pm    Temat postu: Laptop i fpsy Odpowiedz z cytatem

Siemka po paru latach postanowiłem sobie znowu poklikac w countera, kupilem cs;go. Niestety nie posiadam juz stacjonarki no i przyszlo mi pograc na laptopie (który moim zdaniem nie jest taki słaby) ale jednak sie rozczarowałem...Czy cs;go naprawde tak duzo wymaga ? :D bo ja mam wszystko na "niskie" synchronizacja off i w menu mam 120fps a w grze nagłe spadki do 60 lub mniej, że aż mi myszke scina. I moje pytanie jest następujące czy to wina tego kompa (screen niżej) czy może ustawień w grze ? lub jakiś komend. Dzięki za pomoc !

http://pokazywarka.pl/b47f5n/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 7:24 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem lezy w tym ze chyba masz 2 karty graficzne i cs go tego nie obsługuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz sie kolego pobawic gdzie i jak w opcjach wlaczyc tylko karte graficzna która cie interesuje nie wiem jak dokladnie to sie robi nie trawie intela ani laptopów

Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ustawione, że korzysta z tej lepszej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury