www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
TYLKO LUDZIE KTORZY KOCHAJA TE GRE.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
feline
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Mar 2013

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 2:57 pm    Temat postu: TYLKO LUDZIE KTORZY KOCHAJA TE GRE. Odpowiedz z cytatem

Witam nazywam się Bartosz Kotłowski lat 18.
Gram od 2k3 cs 1.6. I kocham tą grę jesli wy jej nie kochacie to kliknijcie czerwony krzyzyk w okienku i krotko mowiąc wypierdalaj :).
A więc tak. Wrociłem po latach gdy poukładałem swoje sprawy zyciowe i sprawy sprzetu . Chciałbym zalożyc druzynę na powaznie w cs 1.6 i bic (cenzura) kaski na kazdym turnieju m.i.m ESL lub innych ligach internetowych BO ONE JESZCZE ISTNIEJA !. Szukam ludzi ktorzy chcą siedziec w piątke obok siebie na IEM i (cenzura) przybijac mi piątke jak wypierdole 3 kaski na małym drzec pizde i trzymac puchar na scenie mam nadzieje że jeszcze takie osoby tutaj są i dalej wierza w 1.6.
PRZEJDE DO SEDNA
---
Chcę założyc drużyne ktora coś osiągnie i coś bedzie grać oczywiscie jeżeli zgramy sie w 1.6 i bedziemy kurwic ostro to przechodzimy na CS:GO wiec nie obchodzi mnie to ze nie masz pieniedzy lub chcesz kupic sobie nowe ciuchy tylko wydajesz ten kwit na CS;GO.
OCZEKUJE
- MOŻLIWOSCI ZAJEBISTEJ MOWIE ZE JESTES O TEJ TO MASZ BYC O TEJ (oczywiscie wyrozumialosc tez obowiazuje jezeli zmarła ci babka , lub chcesz zadymac typiare bo ma wolna chate jak najbardziej możesz isc.
- DOSTEPNOSCI KAZDEGO DNIA NOCY MINUTY SEKUNDY. (no chyba ze serio nie mozesz to trening/spotkanie bedzie przelozone)
- NIE ZBANOWANY NA ZADNEJ LIDZE TYPU ESL/AP/ITP krotko mowiac czysty banid
- MOŻLIWOSCI JEZDZENIA NA LANY I TURNIEJE WSIADASZ W POCIAG I ZAPIERDALASZ 6 GODZIN I GÓWNO MNIE TO OBCHODZI
- WYMAGAM DOBREGO SPRZETU BYSCIE MOGLI GRAC ESL, AP itp a nie ze (cenzura) masz lagi lub sciny( jak masz lagi sciny to nawet nie pisz )
- MYŚLENIA UZYWANIA MOZGU (cenzura)!
- TA DRUZYNA TO NIE (cenzura) DRUZYNA BACHOROW LUB PAJACOW, Ta druzyna ma byc jak rodzina .
- ZGRANIA I SŁUCHANIA POLECEN PROWADZĄCEGO (Mnie)
- PUNKTUALNOSCI nie ma ze (cenzura) lecisz po sztuke do dilera lub musisz zawiesc towar , gowno mnie to obchodzi masz byc na ustalona godzine
- NOI OCZYWISCIE OCZEKUJĘ TEZ BICIA KASKÓW spokojnie jeżeli nie bijesz wchuj i nie jestes jakims super KOTEM nie przejmuj się Jeżeli słuchasz i potrafisz myśleć mozgiem jak najbardziej wezmę cie pod uwage. Jeżeli spełniasz kazdę wymaganie zapraszam
SZUKAM +4 shooterów bo ja kiedys strzelalem awp i nadal strzelam wiec.
TAKTYK TEŻ MILE WIDZIANY.
POZDRAWIAM WAS :) - spec
DODAWAC CZEKAM NA OFERTY - STEAM - roberto591
banid - http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:14291848
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 2:57 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury