www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[FPS/GRAFIKA] Spadające fps w smoke'u

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PalmFace
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 31 Lip 2014

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 4:16 pm    Temat postu: [FPS/GRAFIKA] Spadające fps w smoke'u Odpowiedz z cytatem

Witam. W ostatnim czasie pojawił się u mnie problem spadających fps w smoke'u. Zaczęło to się po aktualizacji sterowników karty graficznej. Początkowo myślałem, że to może być problemem, lecz po cofnięciu aktualizacji nic się nie zmieniło. Znalazłem też informacje, że zmiana ustawień aplikacji bezpośrednio z panelu karty graficznej może pomóc, a więc tak zrobiłem. Niestety to również nie pomogło. Chciałem ustawić opcje według własnego uznania, ale nie mogłem zmienić preferowanego procesora graficznego do hl. Zablokowało się na zintegrowanej karcie graficznej.

Specyfikacja komputera:
IntelŸ Core i3-3110M 2.40 GHz
NVIDIA GeForce 710M 1GB (wersja sterownika 340.52)
4 GB RAM
Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 4000

Zdjęcia: http://imgur.com/9VpeXK4,Fsx8yyj,MVq9ao7,DW8RJEv#0
Config: http://apaste.info/N11
Wersja:
Protocol version 48
Exe version 1.1.2.7/Stdio (cstrike)
Exe build: 17:47:17 Apr 25 2013 (6027)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 4:16 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury