www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Wyszukiwanie gier i serwerow - nie dziala.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrobelG10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Lip 2014

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 6:08 pm    Temat postu: Wyszukiwanie gier i serwerow - nie dziala. Odpowiedz z cytatem

Siemka. Mój problem polega na tym, że nie mogę dołączyć do żadnej gry. Niby pokazuje się, że jest "wyszukiwanie gier i serwerów..." ale zostawiłem to nawet na 10 minut i nic. Bywa też błąd tworzenia sesji. Niekiedy pomaga wywalenie plików 'appoverlay', cleanregistry.blob i 'steamui', ale to tylko na jedną grę, przy następnej błąd znów się pojawia. Zauważyłem, że takie problemy mają przeważnie osoby z połączeniem radiowym. Jakieś rady?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 6:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Misiek_10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Lut 2008

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłeś rozwiązanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury