www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LAGI / FREEZY / ŚCINKI w grze - Co poradzić ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuraw95
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Mar 2011

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 5:49 pm    Temat postu: LAGI / FREEZY / ŚCINKI w grze - Co poradzić ? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Ostatnio zacząłem mieć problemy ze ścinkami w grze. Gdy jestem na serwerze i gram sobie gram raz na jakiś czas dostaje "freez'a" na 2-3 sekundy i z powrotem wraca do normalnego stanu. To nie jest sprawka pingu! Zaczęło się tak robić po zmianie podzespołów w komputerze, a poprzednie części były słabsze. Nie wiem co z tym zrobić, a chciałbym powrócić do normalnego grania bez denerwowania się.

Specyfikacje komputera:
Cytat:
Procesor: AMD Phenom II X4 B93 2.8GHz
Płyta Główna: GIGABYTE 970A-DS3P
Chłodzenie: SilentiumPC FORTIS 2 XE1226
Pamięć RAM: GOODRAM 6GB DDR3 1333MHz
Karta Graficzna: NVidia GeForce GT330
SSD: Kingston 3K 120GB
HDD: Seagate 500GB ST3500320AS
Napęd DVD: Optiarc DVD RW AD-7260S
Zasilacz: Chieftec 500W


Komendy startowe:
Cytat:
-novid -threads 4 -processheap -noforcemparms -noforcemaccel


Jeśli ktoś miał takie same problemy proszę o porady jak temu zapobiec. Czy może się tak dziać przez dysk HDD? Myślałem nad tym ostatnio. Dysk Seagate'a, który mam w komputerze był stary i po instalacji na nim systemu wyskakiwały "bluescreen'y". Aktualnie mam system pod ssd, a instalacje programów, gier zapisuje na tym starym dysku dysku HDD. Więc sami stwierdźcie o ile możecie mi pomóc czy to właśnie w tym problem. Proszę o pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 5:49 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury