www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
tv za free

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hubert91
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Mar 2014

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 6:24 pm    Temat postu: tv za free Odpowiedz z cytatem

siemka! do moich dziadków przyszła technika! mają komputer, za to likwidują telewizor. trochę za moją namową, bo powiedziałem im, że przecież wszystkie ich ulubione programy, które transmituje telewizja polska w streamingu w necie to darmowa sprawa, ale widzę, że trochę wpuściłem ich też w maliny, bo nie wiem, gdzie czy coś takiego faktycznie jest... błagam pomóżcie! uduszą mnie jeśli się okaże, że nigdzie nie będą mogli obejrzeć ojca mateusza czy rancza! przyjmę każdą, nawet fragmentaryczną pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 6:24 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Szefterica1983
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Sie 2014

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do końca czy definitywna rezygnacja z telewizora w przypadku Twoich dziadków to dobre rozwiązanie? Moim zdaniem dziadkowie to raczej osoby, które seriale powinni oglądać w telewizji, a w przypadku komputera może być problem z wifi i wówczas mogą żałować z rezygnacji z telewizora. Jeżeli jednak zdecydują się zostać tylko przy komputerze seriale mogą oglądać na ipli:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
proterese78
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Kwi 2014

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aleś ich zrobił... to będzie bardzo ciekawe, czy uda im się całkowicie przestawić na komputer. z takich polskich stron internetowych które dają streaming tv to sprawdź weeb.tv lub http://goldvod.tv/. Co prawda jest tam abonament, ale na pewno nie uszczupli budżetu dziadków.

Ostatnio zmieniony przez proterese78 dnia Pią Lis 28, 2014 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Sob Lis 01, 2014 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tv jako urządzenia czy z płatnego sygnału tv?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seboo55
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Kwi 2013

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedmówca zadał dobre pytanie, bo to całkiem zmienia postać rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoldDigger
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Kwi 2013

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie większość filmów i seriali TVP jak i Polsatu można obejrzeć za pomocą programu IPLA. za darmo ściągniesz go z internetu. Bo pozostałe strony jakie znam to niestety ale wymagają opłacenia abonamentu a to chyba Cię nie interesuje. Niestety ale źle ich poinformowałeś - moze nie warto rezygnować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rzeznik
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Sty 2005

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że chciałeś aby dziadkowie szli z duchem czasu, jednak w ich przypadku nie jest to chyba jednak najlepsze rozwiązanie.
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamok
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Gru 2014

PostWysłany: Sro Sty 07, 2015 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej za darmo nie znajdziesz zbyt wielu streamów z TV, dobra opcja z wieloma kanałami w necie to WEEB.tv za 19zł miesięcznie.
---------------------------------------------
"Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób."
Will Rogers
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury