www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dziwny problem z FPS oraz scinkami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tragiczny
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 11:15 am    Temat postu: Dziwny problem z FPS oraz scinkami Odpowiedz z cytatem

WItam,
Od kilku dni mam dziwny problem z fps w cs go. W menu normalnie mialem stałe 119FPS w tej chwili skacze od 90-110 oraz kursor myszki dziwnie przycina.

W grze to samo na mm spokojnie wyciągałem ponad 200 fps w tej chwili 150-100 (czasem do 40)w opcjach nic nie zmieniałem. Próbowałem już wszystkiego Reinstal cs/steam skany antywirusami itp. itd.


W innych grach jest ok


Sprzet jaki posiadam powinien mi spokojnie zapewnić dobry fps , a tak nie jest :

I5 2500k
HD7850\2gb
8gb ram 1333
xfx550w

Nic się nie grzeje itp.



Może ktoś z was ma jakąś rade ? A może tylko pozostaje mi format ?


Z góry dzieki za pomoc :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 11:15 am    Temat postu:

Powrót do góry
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że jeśli coś zauważamy nagle, to albo coś ci się gotuje w budzie (blisko kaloryfer... zaczął się sezon grzewczy... kurzu też się nie chciało wyciągać...) albo coś spieprzono w optymalizacji kodu przy okazji ostatniego update. W 90% - to drugie.

Oczyścić, przedmuchać, wychuchać, a format..
A format, to sobie na razie darować. Spacerki, rowerki itp w taką pogodę to kwestia gustu - niektórzy mogliby rzecz "skłonności masochistycznych", ale pogoda jak najbardziej barowa, więc ja polecam poświęcić kilka wieczorów dla chociażby złocistego napoju w doborowym towarzystwie (dla tych 18+). Ot taka odskocznia. Po tym jakże pożytecznie spędzonym czasie zapewne lepsze samopoczucie powróci razem z fps'ami (odziwo wraz z kolejnym update).

Nie ma za co. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury