www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Poszukuję 4 ambitnych do poważnej drużyny!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KADOZAR sheeN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2014

PostWysłany: Pią Gru 26, 2014 1:22 am    Temat postu: Poszukuję 4 ambitnych do poważnej drużyny! Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo proszę , żeby każda osoba przeczytała UWAŻNIE cały temat, jeśli nie spełniasz oczekiwań , po prostu nie pisz, nie chce marnować twojego ani swojego czasu.

Odrazu mówię , że NIE mam zamiaru grać MMów, ponieważ jest tam dużo cheaterów i serwery są 64rate, zresztą chce grać na teamy a nie mixy.

Chcę nas nastawić na grę typu faceit, esea, turnieje allplay, esl jak i turniejowe faceity także moim pierwszym wymogiem jest to aby każdy kto do mnie dołączy będzie musiał wykupić sobie konto premium (na początek faceit, koszt 27 zł) Konto pozwala na nielimitowaną liczbę turniejów na których jest dużo przyzwoitych teamów.

Poszukuje przede wszystkim osoby która zajmuje się prowadzeniem i taktykami (ale na zasadzie ze ma fach w rekach, wie co robi i to jest to co lubi robic i dobrze robi) ale oczywiscie nie bede obarczal tylko i wylacznie jednej osoby nad rozmyslaniem taktyk, to my bedziemy druzyna i kazdy bedzie musial cos od siebie dac. Poszukuje takze godnego awp'era i 2 shooterow.

Czego oczekuje?

-Wiek 20+
AKTYWNOŚCI (specjalnie wytłuszczone)- jeśli masz dziecko, żone i kredyt hipoteczny na 500k, to naprawdę nie ma to sensu, bo nie mam zamiaru cię zmuszać do gry. Na grę dzienną chcę przeznaczyć około 5-6 godzin, myślę, że od 17-18 do samego wieczora, ale to jest jeszcze do uzgodnienia. To samo punktualnosc, nie znosze tego gdy ktos wali w preta, zyjemy w 21 wieku i istnieje cos takiego jak "telefon" i zawsze mozna dac znac gdy ktos sie spozni choc nie daj boze nie bedzie, zrozumiem, kazdy ma swoje zycie prywatne. Aby tylko tego nie wykorzystywac, pot ma sie lac, bez opierdzielania, przykladamy sie do gry i koniec!
-Przyzwoity aim (by umiała kontrolować spray'a)
-Słuchanie infa i prowadzącego (to co mówi prowadzący to rzecz święta)
-Współpraca z resztą teamu (Trzeba rozumieć grę, mieć wgląd na mapę bo to rzecz bardzo ważna, jak i sama komunikacja podczas gry, fleshe etc.)
-Brak bezsensownego płaczu i spin (Padasz, info i japa.)
Jednakże trzeba umieć konstruktywnie krytykować kolegów z teamu (np. czemu plantowałeś bombe skoro i tak zostały ci tylko 3 sec?)
-Dokładne info podczas gry (Co robisz, co gdzie rzucasz, co kto gdzie rzucił, jakiego granata, co usłyszałeś.. po prostu WSZYSTKO! Nie chce mieć ciszy na tsie)
-Sprawny pc i sprawny internet (nie chce słuchać tych ciągłych narzekań na spadki fpsów i lagi, każdemu się zdarzają , ale nie pomaga to w wygraniu meczu)
-Osoba która ma zaparcie w ćwiczeniu nadów i taktyk.
-Osoba która cały czas chce pracować nad sobą, ćwiczyć dma , poprawiać aima i resztę.
-Obeznanie map to chyba oczywiste, takze smolow (Gdy ktos jakiegos smola nie bedzie znal to w porzadku, nic sie nie dzieje, jestesmy po to aby razem grac, douczac sie ale zeby nie bylo tak ze zadnego smola ktos nie zna, poza tym we wszystko was wtajemnicze)
-Te minimum 700h.


Co oferuje?

Siebie oferuje, cala swoja osobe, przykladam sie do tego bardzo rzetelnie i chce, marze o grze na najwyzszym poziomie. W swoim czasie bedziemy dbac razem o takie rzeczy jak serwer, skladki na lana (ale to w pozniejszym czasie). A na dobry poczatek zapraszam do mojej lektury gdzie dowiecie sie bardzo duzo o mojej wlasnej osobie: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=169325


W razie zainteresowania kontakt:
steam: casanova1910
nick: sheeN
http://steamcommunity.com/profiles/76561198020501373

(Gdy mnie juz dodacie oczekuje pelnego zaangazowania, czyli porzadne info o sobie, nie kilka linijek tylko kilkanascie, chce o was znac wszystko! Jesli jestescie zdeterminowani aby byc dobrym, miec stala piatke to bedziecie wiedziec co mi napisac, jak mi zainponowac i zwrocic na siebie uwage) Pozdrawiam.

BARDZO proszę , żeby każda osoba przeczytała UWAŻNIE cały temat, jeśli nie spełniasz oczekiwań , po prostu nie pisz, nie chce marnować swojego ani twojego czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Gru 26, 2014 1:22 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury