www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem ze strzelaniem podczas gry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdiFifman
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lip 2009

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 11:26 pm    Temat postu: Problem ze strzelaniem podczas gry Odpowiedz z cytatem

Witam, niedawno kupiłem laptopa Lenovo G710, matryca 17,3, Windows 7
Nie wprowadzałem żadnych komend.
Mój problem wygląda następująco;
Podczas gry player którym gram, raz na jakiś czas po prostu sam strzela, jakby ktoś klikał mi przycisk na myszce za mnie.
Zmieniałem myszki, wyłączyłem akcelerację - nic nie dało :(
Jeżeli ktoś zna mój problem, proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 11:26 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze zrob reinstal gry i steam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź czy masz aktywny touchpad w czasie gdy masz podłączoną mysz. Z tego co wiem, opcja wyłączania wbudowanego touchpada jest zawarta np. w laptopach Asus. U innych marek bywa różnie.
Mogę się mylić, ale być może jest tak że np. lewą cześcią nadgarstka lub nawet dolnej części dłoni smyrasz delikatnie touchpad podczas zmagania z grą i obsługi "asdw" Wtedy następuje ten niekontrolowany wystrzał.
Sprawdź to :)

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AdiFifman
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lip 2009

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimRO jesteś wielki!! wyłączyłem touchpada i wszystko jest ok :D jeszcze raz wielkie dzięki stary!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się. Miłej gry!


EDIT:
Jak nie chcesz za każdym razem dezaktywować touchpada przy podłączonej myszy, to zaznacz taką opcję w sterowniku myszy. Powinno być "dezaktywuj touchpad kiedy podłączona jest mysz usb" lub coś podobnego. Jak tego nie ma, to znaczy że jest ukryte (każdy sterownik to ma, tylko producenci nie wiem dlaczego tego nie uaktywniają ... :< ), to poszukaj fixa dla sterownika. Najlepiej szukać po hasłach "Disable if External Mouse is Plugged In"

Trzeba niestety pobrać jakąś łątkę do rejestru systemu, lub zmienić ją samodzielnie. Wtedy ta opcja się pokazuje.

Pozdrawiam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury