www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+2 prowadzacy + shooter lub BDB SNIPER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cienk1337
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sty 2015

PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 11:14 pm    Temat postu: +2 prowadzacy + shooter lub BDB SNIPER Odpowiedz z cytatem

Witam nazywam się Marcin mam 17 lat mieszkam w Gdańsku. Gralem w wielu teamach, lecz zaden sie nie rozwinal tak jak bym chciał, teamy w polskiej scenie cs:go jak dla mnie nie sa stale i jest łatwiej niz w 1.6 odniesc sukces. Aby zmierzyc sie z topowymi druzynami trzeba ciezko pracowac, schowac swoje fochy i pracowac nad slabosciami. Po krotkim wstepie poszukuje 2 graczy, oto moje wymagania:
- BRAK SPIN! nigdy nie obrazamy 2 zawodnika! psuje to atmosfere podczas meczu i zmienia sie nastawienie, osobie ktorej nawrzucales gra sie trudniej, bo gra pod presja! bledy mowimy sobie dopiero po meczu, wtedy jest czas aby kazdy sie wypowiedzial co mu sie podobalo a co nie i co by zmienil
- doswiadczenie z CS:GO, 1.6, CSS ( min 1k h), wiem ze godziny nie graja ale niechce osoby ktora dopiero rozpoczela przygode, tu jest potrzebne myslenie a jak dla mnie to sie wlasnie nabywa z godzinami gry, a niechce osoby ktora tylko umie strzelac.
- dobry movement i aim, indywidualny trening aima oprocz treningow druzynowych, jest to niezbedne, podczas wbity na bsa musisz wygrywac pojedynki
- wiek nie gra roli, sam mam 17 a nieraz zapraszaja mnie na mixa gdzie 21 latek wjezdza na rodzicow, chodzi o to zebys byl AMBITNY i chetny do gry, nie zamykal sie w sobie po porazce ( a takich bedzie na naszej drodze bardzo duzo, trzeba postawic im czolo, inaczej sukcesu sie nie odniesie)
- potrzebuje prowadzacego i taktyka, musisz umiec podjac decyzje podczas meczu, jestes naszym grajacym trenerem, musisz nas przygotowac pod dana mape, shooter powinien miec od Ciebie gorszego aima bo ty jestes odpowiedzialny tylko za to jak prowadzisz
- potrzebuje rowniez snipera ( jesli takowy sie nie znajdzie, jestem w stanie poswiecic sie w 100% treningu awp, gralem juz w 1.6 a w cs:go troche tej pozycji liznalem). Musisz znac respy i najlepsze pozycje, po prostu musisz ogladac najlepszych sniperow ( kennys jw simple) chce zebys to ty robil przewage 5vs4, bardzo podoba mi sie styl grania JW, druzyna mu ufa i sie czuje pewnie
- PORZADNE ZGRANIE I TEAMPLAY!!!! to najwazniejsze, mow ze fleszujesz smokujesz, ilu widzisz zawodnikow co slyszysz, niechce gwiazdorów aka singleplayer co mysli ze jak otwiera to moze nawrzucac na nas ze jestesmy bobami, mimo to ze dostajemy po dupsku do zera nie nawidze ciszy i stypy jak na pogrzebie, jak juz wspomnialem bedziemy bardzo duzo przegrywac, niestety ale tak juz jest na drodze do sukcesu,
- musicie miec swiadomosc, ze ten proces nie potrwa 2 tygodnie, zgranie przychodzi z czasem
- przyzwoity sprzet, niechce zeby ktos mi mowil ze wiatr za mocno wieje i mu neta urywa, 100 fpsow przynajmniej zeby nie bylo ze mu scielo w smoku gre
- moja ranga to szeryf, szukam min 2ak, mysle ze do tej rangi skill akurat odzwierciedla range, szeryf to koszmar pod wzgledem skilla,
- to nie bedzie team do grania mm, ale wypadalo by wbic dobre rangi, mimo ze 64tick wkurza to czasami pykniemy tego mma jako druzyna.
- na poczatku przez ok 1-2 tygodnie nie bedziemy brac udzialu w turniejach, chce opanowac taktyki, jak zachowywac sie w danej sytuacji, krycia bsa, i komunikacji nad ktora po zebraniu 5 popracujemy na jakis pugach faceitach czy mmach
- fajnie by bylo jakby ktos mial wlasny server CS'a i TS3, ale to sie da zalatwic, jakas zrzuta lub pozniej zalatwimy to od organizacji, za ktora ja bede sie rozgladal jak zaczniemy odnosic sukcesy.
- +2 shooter +1 sniper/shooter +1 prowadzacy/taktyk
- DOSTEPNOSC!!!! do ustalenia, wiadomo ze w weekend czasami wyjezdza sie albo idzie na jakis melanz, ale w tygodniu przynajmniej 3-5h, w weekend wiecej, wiadomo nie w kazdy ale zeby nie bylo tak ze kogos nie ma przez 3dni i reszta na tym traci! WYMAGAM POSWIECENIA
To tyle z mojej strony, jesli nie spelniasz powyzszych warunkow nawet nie trac mi czasu, wszystko wyjdzie w praniu jak kto gra etc, mam nadzieje ze jak to ktos wszystko przeczytal to wyciagnie jakies wnioski, jesli popelnilem jakies bledy orto, to sorry ale pisze to poznym wieczorem na szybkosci, pozdro
KONTAKT: ( wysylajcie tu swoje zgloszenia, napiszcie cos o sobie, co was wyroznia i dlaczego was powinienem wziac do teamu, KONIECZNIE KONTAKT STEAM PODAJCIE DO SIEBIE!!!!!!!!!!)
beatlulz@o2.pl <-- tak wole email, bo potem na steamie mam zbyt duzo niepotrzebnych ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 11:14 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury