www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Manager szuka Dywizji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeeDy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lis 2013

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 8:24 am    Temat postu: Manager szuka Dywizji Odpowiedz z cytatem

Witam, nazywam się Patryk,
mam 19 lat, pochodzę z Dębicy (woj. Podkarpackie), w CS'a CS:GO pogrywam od 2 lat, w CS'a 1.6 grałem ohoho 8 pełnych lat.

Przechodząc do sedna sprawy.
Jestem Managerem, poszukuję drużny, organizacji e-sportowej w której będę mógł pracować. Moim celem jest wybić drużynę CS'a jak najwyżej.

Jeśli Wy będziecie chcieli się wybić, ja wam pomogę.

Oczekuję:

- Zgranych 5-ciu chłopaków, którzy są zgrani, wiedzą czego chcą i mają czas na grę.
- Bardzo profesjonalnego podejścia do sprawy. Jeśli będę widział, że chcecie, to dostaniemy to czego chcemy.

Oferuję:
- Oferuję wam wszystko czego sobie życzycie, jestem otwarty na propozycję.
- Godne reprezentowanie zespołu i liczenie się z jego zdaniem.
- Pomoc, rozpatrzę nawet najmniejszy problem.

Kontak:
Steam: DeeDy_96 (Avatar domyślicie się) :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 8:24 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury