www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Shooter/EntryFragger szuka team'u

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
itzBorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Gru 2014

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 3:48 pm    Temat postu: Shooter/EntryFragger szuka team'u Odpowiedz z cytatem

Witam,
zacznę może od siebie. Mam na imię Damian i mam 17 lat. Mieszkam w woj. Mazowieckim. Mam przegrane w cs:go ponad 1000h i niestety tylko rangę gold nova 4 (swego czasu byłem w MGE). Poszukuję ogarniętego team'u z którym mógłbym wbić z powrotem wyższą rangę, a także pograć na jakichś turniejach, a potem lanach. Potrafię udowodnić to, że jestem dobrym, ogarniętym graczem. Znam większość podstawowych smoke'ów oraz flash'ów Posiadam ts3, skype oraz dobry mikrofon, więc komunikacja nie jest problemem. Ulubione mapy to aktualnie: de_mirage, de_cobblestone oraz de_nuke.

Jeżeli ktoś chciałby mnie sprawdzić czy coś, pisać:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198055352961
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 3:48 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury