www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
problem z komputerem i csem, format nie pomaga

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
s0wa
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sty 2013

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 11:12 pm    Temat postu: problem z komputerem i csem, format nie pomaga Odpowiedz z cytatem

Witam.
Z moim problemem męczę się już ponad rok i nadal nie znalazłem rozwiązania.
Na razie postaram sie wytlumaczyc o co chodzi a na koncu dorzuce jakies screeny ktore moga miec znaczenie. Problem jest nastepujacy:
- przy włączaniu cs:go pojawia sie czarny ekran i przez 1-2-3 minuty nic sie nie dzieje, na srodku jest tylko bialy kursor, nie da sie nic zrobic, po czym gra sie normalnie wlacza (przez pierwsze 5 sekund jest bardzo malo fpsow, az wkoncu osiaga 113-119) i juz wszystko dziala dobrze. tez dziwna sprawa, bo zawsze wszyscy maja stale 119 fpsow w menu, a mi zawsze skacze miedzy 113-1119 i nigdy sie nie stabilizuje
- teraz drugi problem, który o wiele bardziej mi przeszkadza, a mianowicie, przy wchodzeniu na serwer w okolo 3/4 zielonego paska gra sie kompletnie zacina na okolo minute, parametry na net_graph stoja w miejscu, poo czym po minucie wszystko wraca do normy, zielony pasek ładuje sie do konca i fpsy spowrotem zaczynaja skakac miedzy 200, a 400.
W obu przypadkach windows pokazuje Brak odpowiedzi przy cs:go. Problem dzieje sie przy 90% wchodzenia na serwer, gra rowniez moze 1/10 wlacza sie normalnie, w reszcie wystepuje opisany wyzej problem.
Przydatne informacje:
- laptop lenovo y580, i5-2320, gtx660M, 8gb ramu, win 8.1 64 bit
- aktualne stery do grafiki (sprawdzalem tez na starszych i na becie)
- ustawienia nvidii default + wylaczony vsync (sprawdzalem tez rozne konfiguracje)
- system czysty, chodzi wszystko super oprocz csa
- w grze mam 140-280 fpsow
- komputer sie praktycznie nie grzeje, obudowa po dlugim graniu jest ledwo ciepla
- od kilku dni gram tez na podkladce chlodzacej
- uzywam zewnetrznej klawiatury, myszki, podkladki oraz monitora (monitor nie zawsze), wiec laptop stoi swobodnie
- odkrecilem ostatnio od dolu klapke i wydmuchalem kurz z wentylatora odkurzaczem oraz sprezonym powietrzem
- testowalem wszystkie mozliwe parametry startowe
- rozdzielczosc w grze nie ma znaczenia, gram aktualnie na 1280x720 ale testowalem wiele innych
- na dyskach wolne 2x400 gb
- gram na trybie Wysokiej wydajności (sprawdzalem tez na innych)
- reinstall steama, csa nie pomaga
- UWAGA: nawet format nie pomaga, zazwyczaj po formacie przez 2-3 dni jest dobrze i znowu sie problem zaczyna lub od razu po formacie problem wystepuje
Generalnie nic nie pomaga, oprocz wymienionych myslnikow prosze tez zajrzec na screeny.
Proszę o jakiekolwiek rady.

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/galeria/5045499/9#zdj11
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 11:12 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainstalować windows 7 64bit

zmienić pastę na Procku i karcie graficznej (jeżeli tego nie robiłeś przez rok)


Bardziej mógł bym ci pomóc jakbyś ściągnął program "OCCT" i przetestował procesor grafikę pod względem wydajności i czy się nie przegrzewa nic



Miałem windows 8.1 i nawet na stacjonarnym komputerze miałem zawsze jakieś problemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury