www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z mikrofonem.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wilku1909
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Gru 2009

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 5:42 pm    Temat postu: Problem z mikrofonem. Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym, że mikrofon czasami działa a czasmi nie.
Powiedzmy , że gram 3 turniejówki wszystko gra , mikrofon działa bez zarzutów. Po dołaczeniu do 4tej turniejówki nagle mikrofon przestaje działać a dokładnie opcja używaniu mikrofonu. Po wciśnięciu przycisku odpowiadającego komunikacji (domyślnie "k") nie wyświetla sie w ogóle obrazek, z moim logiem w lewym dolnym rogu.
Zmieniałem przycisk odpowiadąjcy komunikacji, rozłączałem sie i podłaczalem sie ponownie ale nic nie pomaga. Problem rozwiązuje sie po paru rozegranych meczach i tak w kółko. Powiedzmy , że 3 turniejówki działa przycisk a przez następne 5 nie działa by ponownie zaczął działać.

Mikrofon w innych grach , komunikatorach działa bez zarzutów, zresztą tak jak mówiłem problem tkwi w nie działaniu przycisku.

Podobnie miałem kiedyś z tabela wyników pod "tab". Problem rozwiązywał się gdy zmieniałem rozdzielczość i ponownie powracałem do starej. Niestety ta metoda nie działa na przycisk mikrofonu.

Ktoś ma jakieś pomysły oprócz reinstalla cs go bo to juz sprawdzałem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 5:42 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury