www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Części do motocykla

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BestClarine2412
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Maj 2014
Klan: Stettin

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 12:51 pm    Temat postu: Części do motocykla Odpowiedz z cytatem

Hejka, myślę, że jest tu trochę zmotoryzowanych... Konkretnie chodzi mi o to, że potrzebuję namiary na jakieś niedrogie części do hondy CBF500. Konkretnie chodzi mi o chłodnica wody i o tarcze hamulcowe. Zastanawiam się, czy takie części da się kupić w internecie. Znaczy wiem, że się da, ale chodzi mi o to, czy warto... wiadomo jak to jest - ktoś może sprzedawać jakiś szajs twierdząc, że to oryginalne części i dopiero po rozpakowaniu przesyłki okazuje się co jest w środku. Jak przyoszczędzić na zakupach części? Czy to w ogóle możliwe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 12:51 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Shona80
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Wrz 2014

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My do naszego auta - bmv zawsze kupujemy części przez internet, bo poprostu jest taniej. Jeszcze się nie zdarzyło żeby było coś nie tak. Najczęściej kupujemy na portalach aukcyjnych, bo tam te transakcje są zabezpieczone i zawsze można odesłać część.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
France90
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Gru 2013

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem można coś dostać przez internet w korzystnej cenie, ale trzeba poświęcić trochę swojego czasu na przesiewanie ofert. Na początku na Twoim miejscu będzie najlepiej sprawdzić portale aukcyjne, np. allegro oraz internetowe serwisy ogłoszeniowe, np. olx. Chociaż z tą drugą opcją to radzę zachować sporo ostrożności, gdyż w takich serwisach transakcje zazwyczaj nie są nigdzie rejestrowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BestClarine2412
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Maj 2014
Klan: Stettin

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, jeśli coś kupuję przez internet, to nie będę ryzykował kupowania od prywatnych osób, które oferują np. jedną sztukę danego towaru. Właśnie w ten sposób można się łatwo "naciąć" na jakieś oszustwo, albo sprzedawanie używanej części jako nową. Jeśli już bym kupował przez internet, to tylko w sklepach moto i na allegro od profili, które są sklepami i mają pozytywne komentarze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury