www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z ESL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Gru 2001

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 4:15 pm    Temat postu: Problem z ESL Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam problem jakiś czas temu z rok temu moze dwa naszła mnie chęć na zagranie na esl ogólnie skrócając wszystko dostałem bana po paru h za Fakeaccount suspicion powiedzieli mi ze cos wyskoczyło im powiedzieli też ze takich starych kont to nie moge miec bo polacy wtedy jeszcze nie grali i blebleble jak w tamtym czasie jeszcze działała strona clanbase i mowiłem im ale jak grochem o sciane zeby tam sobie sprawdzili podali mi jakieś drugie konto po czasie twierdzac ze to moje drugie to oryginalne jakiegoś gościa z flagą łks a ja jestem za Widzewem wiedz trochę sie uśmiałem ale smiech mija a konta swojego nie mam jak zakładałem to konto to esl był raczej gównem i tam nie gralem poza paroma meczami w klanie avam ogolnie ludzie może ktoś jakoś help me zobaczcie ile lat mam tutaj konto postów nie duzo :P ale nie po to to konto było

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 4:15 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury