www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
niskie fps na nowym komputerze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manys
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 9:48 am    Temat postu: niskie fps na nowym komputerze Odpowiedz z cytatem

Witam,

Niedawno złożyłem nowy komputer i po jakimś czasie stwierdziłem, że skoro spędziłem na cs 10 lat, to może fajnie byłoby zobaczyć cs:go.. no i się zaczęły schody.Stwierdzam, że przeraża mnie bardzo niski fps i nie wiem do końca, o co chodzi. Próbowałem wszystkich porad, które znalazłem w internecie i nie widzę większej różnicy. Mój fps krąży w okolicach 40-50 jakby coś go blokowało.
Wszystkie sterowniki, bios itd - najnowsze, windows 10 pro, przeskanowałem system wszystkim co miałem, pod zawartość wirusów lub maleware - czysty
Gre usunąłem i zainstalowałem od nowa - żadnej zmiany
moja konfiguracja :

motherboard: MSI 970 gaming
graphic card: MSI GTX 750 ti tf
RAM: Kingston 8 gigabytes 1866MHz CL10 HyperX XMP Predator Series
CPU: AMD FX-8300
zasilacz - Cooler Master Elite 500W (taki był z obudowa i nie chce zmieniać w ciemno, ale wg mnie powinien to ogarniać(?)

komputer jest podłączony do tv - i gram na ustawianiach maksymalnych tj 1360x768.

Zmiany ustawień grafiki właściwie zupełnie nic nie dają z fps +/- 5fps
Czekam aż jakaś mądra głowa mi coś poradzi, bo ja się poddaje.

w panelu nvidii jedyne co zmieniłem, to ogólne na max performance a dla cs:go - filtrowanie tekstur - max performance
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 9:48 am    Temat postu:

Powrót do góry
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waskim gardlem jest tutaj procek, amd nie nadaja sie do gry,wiec bez wymiany procka z fpsami nic nie zrobisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury