www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Lagi w csgo po wejściu do gry.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wagonB
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Maj 2011
Klan: Stale szukam

PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 4:49 pm    Temat postu: Lagi w csgo po wejściu do gry. Odpowiedz z cytatem

Witam, potrzebuje pomocy od koneserów gry Counter-strike GO. Posiadam taki problem.

Od jakiegoś czasu mam koszmarny problem z pingiem. Po wejściu do gry sięgają one 300-600 nawet. O tyle sprawa jest dziwniejsza, że przed wejściem do gry ping jest niski. Mianowicie gdy pinguje serwer poprzez steam->Serwery społeczności sprawa wygląda następująco: http://zapodaj.net/5471e21b35df2.png.html

Nie mam pojęcia w czym jest problem. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Dodam, że mam nowy komputer i raczej nie jest to problem sprzętowy gdyż mam stale 250-300fps. Moje parametry:
Procesor Intel Core i7-4720HQ (4 rdzenie, od 2.60 GHz do 3.60 GHz, 6 MB cache)
Pamięć 16 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
Dysk 240 GB SSD SATA III
Grafika NVIDIA GeForce GTX 960M + Intel HD Graphics 4600

Posiadam internet UPC 120mb/s. Tutaj mój speedtest: http://www.speedtest.net/my-result/4839962498
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 4:49 pm    Temat postu:

Powrót do góry
SteelAga
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Paź 2015

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wagonB mam laptopa z tymi samymi parametrami i za cholerę nie mogę dojsc nawet do stałych 150FPS. Masz windows 7 czy 10 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury