www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Trener szuka drużyny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makowsky1995
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2013

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 8:00 pm    Temat postu: Trener szuka drużyny Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio postanowilem znalezc druzyne do trenowanie gdyż nie mam czasu na granie samemu a nie ukrywam że chciałbym zabrać się za to poważnie i być może kiedyś jak los da profesjonalnie.

Co ze swojej strony moge zaoferowac:
- Spora znajomość sceny CS:GO również z zawodnikami
- Zaangażowanie
- Obecność na każdym treningu/turnieju
- Analiza demek, wyłapywanie błędów i ich eliminacja
- Indywidualny trening dla każdego uwzględniając jego braki, słabe strony bądź błędy w meczu
- Opanowanie wszystkich map - smoke, flash, ognie
- Wprowadzenie ładu w drużynie
- Dodatkowo chętnie obejmę funkcje managera (Załatwiam wszystkie "Papierkowe" sprawy byście mogli zająć się tylko strzelaniem, również na lanach będę Was wspierał gdy tylko będę mógł się pojawić gdzieś z Wami i prócz pracy jako trener będę wypełniał typowo managerskie obowiązki)

i wiele wiecej..



No to czego oczekuje:
- Przede wszystkim zgrana 5-tka z IGL-em. Dlaczego z iglem? Bo ja jestem trenerem a nie prowadzącym, oczywiście w tym pomagam jako osoba która ma te luźne spojrzenie z zewnątrz na waszą grę.
- Minimum te 18 lat, współpraca z osobami poniżej tego wieku jest uciążliwa, a tak jak pisałem wyżej chciałbym to wziąć na poważnie i trenować drużynę która ma ambicje na topke polską jak i europejską. Niemożliwe? Nie dodawaj!
- Fajnie by było gdybyście mieli już jakąś organizacje która jest w stanie zasponsorować serwer do gry 128 tick żeby nie było problemów z treningami. Jeśli nie ma to trudno, wtedy ja się tym zajmę ale muszę też widzieć że coś sobą reprezentujecie. Niestety dzisiejsze organizacje rzadko biorą "no-namów" i liczą już na drużyny z osiągnięciami chociaż tymi online.
- Ambicje! To już mozna sprawdzic po kilku meczach. Prosta sprawa, jeśli wolicie pykać 4fun to nic w tym złego nie ma, ale w takim wypadku nie jest wam potrzebny trener. To chyba logiczne

To chyba wszystko z mojej strony, zainteresowany? Zapraszam!
http://steamcommunity.com/profiles/76561198068985768/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 8:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury