www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+20 | SINCE 2003 | HIGH+ | ENTRY / SNIPER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tony12
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Mar 2013

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 5:21 pm    Temat postu: +20 | SINCE 2003 | HIGH+ | ENTRY / SNIPER Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak jak w temacie poszukuję teamu. Niestety w Polsce znaleźć poważnych ludzi graniczy z cudem ale może jednak , właśnie teraz czyta to ktoś z doświadczeniem i ambicjami. Nie zależy mi na sklejce pod faceity czy MM (64 tic nawet nie ruszam).

Krótko o mnie:

Obecnie na koncie 22 wiosny, gram już od ok 2003/2004r. Za czasów 1.6 jeździłem na różne podwórkowe lany, grałem bardzo dużo mixów / pcw / esl. W GO gram od bety , ze względu na studia i inne prywatne sprawy nie miałem czasu na teamy także grałem mnóstwo DM / DM AIM , sklejki pod faceity itp.
Preferuję pozycję entry fragger / awper, znam swoje umiejętności i do tej pory w tych wszystkich "testach" na pcw pomimo wielu fragów nie było ŻADNEGO wkładu od drużyny. Jest to pozycja gdzie ważna jest gra indywidualna ale jak call od "prowadzącego" jest co rundę "rush A , rush B" to nie wiem po co ludzie w ogóle tracą czas na coś takiego.

WAŻNE! Ze względu na studia mogę grać w każdy dzień poza poniedziałkiem i wtorkiem, żeby potem nie było nieporozumień.

Moje wymagania:

+17 , czas na grę chociaż od tej 18/19 (zawsze mozna dostosować), bez randomowych kont po 500h, doświadczenie z 1.6

https://steamcommunity.com/id/toniacz/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 5:21 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury