www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[RIFLER/ENTRY] Szukam teamu z ambicjami.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klosekcbr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Lis 2009
Klan: Szukający :<

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 4:23 pm    Temat postu: [RIFLER/ENTRY] Szukam teamu z ambicjami. Odpowiedz z cytatem

Siemanko, szukam teamu, który mierzy ambitnie w wysokie cele na scenie esportowej, sam nie jestem wielce doświadczony dlatego szukam drużyny skromnej, ale takiej, która chcę pracować nad sobą, eliminować błędy i doskonalić grę. Mój aim prezentuje się całkiem spoko, potrafię myśleć, nie jestem toksyczny, chociaż zdarzają się sporadyczne sytuacje gdzie rzucę osobliwe '(cenzura)'. Szybkie info, dostosowanie się do drużyny, chęć nauki i pragnienie sukcesów. Cechuje mnie też opanowanie podczas clutchy. Mam prawie 2kh w CS:GO, ranga na mmach Supreme [GE przed update], chociaż myślę, że to nie ma znaczenia.
Grałem około 2 miesięcy z drużyną Suits Gaming, której byłem kapitanem, bez większych sukcesów.
Chciałbym, aby drużyna była zgrana i rozumiała pewne kwestie, jeżeli mówi IGL to mówi IGL, absolutnie wykluczam drużyny, gdzie płacz przewodzi nad grą, rozumiem, można czasem się sfrustrować, ale bez przesady. Możliwość wyjazdów na lany jak najbardziej, jestem z okolic Torunia. Gotowy na treningi zawsze oprócz wtorek/czwartek od 18 do 21:30, sobota od 15 do 20-21. Jestem punktualny, sumiennie pracuję, czego wymagam także od drużyny, więcej informacji na steamie, pozdrawiam!
Dodam iż posiadam dodatkowo server tr128 na okres miesiąca.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198015410578/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 4:23 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury