www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Kupujesz mysz lub ślizgacze? - pisz tutaj
Idź do strony 1, 2, 3 ... 150, 151, 152  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolos89#2
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lis 2005
Klan: [GROM-tx]

PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 10:08 pm    Temat postu: Kupujesz mysz lub ślizgacze? - pisz tutaj Odpowiedz z cytatem

Logitech MX310
Jest to myszka ktora w sumie pokazala ze logitech potrafi. Jest to sprzecik bardzo lekki, i niewielkich rozmiarow , w sam raz dla ludzi o malych rekach Myszka ktora ma tylko 800dpi, przesyła w jednej sekundzie 4,7 megapiksela i reaguje na najszybsze nawet ruchy.Gryzon jest optyczno-przewodowy. W tym modelu rolka jest naprawde super jakosciowo zrobiona, ogolnie niemozna sie do niej przyczepic
ILOSC PRZYCISKOW : 6
OBSLOGA DLA : Lewo oraz praworecznych
TYP ZLACZA : PS2 i USB


LOGITECH MX510
Moim zdaniem ciekawa myszka optyczo-przewodowa dobra do CS , lekka bo nieposiada baterii . Ta myszka wychwytuje 5,8 megapikseli obrazu na sekundę, czyli o 23% szybciej, niż było to możliwe jeszcze niedawno.
ILOSC PRZYCISKOW: 8
OBSLUGA DLA : Praworecznych
TYP ZLACZA : USB i PS2


LOGITECH MX1000
Uzywam ta myszke i powiem tak , naprawde super mycha , jedyna jej wada to waga , bo do najlzejszych nienalezy. Myszka optyczno-bezprzewodowa ...efektowny wyglad . Gdyby nie masa myszki , byla by perfekcyjna. zastosowano w niej najnowszy uklad optyczny Logitecha. Czujnik jest w stanie przechwycić 5,8 megapikseli obrazu podłoża w ciągu sekundy ale jest o wiele dokladniejszy niz poprzednicy MX1000. nigdy mi sie niezdazylo uciekniecie kursora w czasie gry.
Dodaje , ze MX1000 posiada akceleracje wsteczna , ktora "pro graczom"
utrudnia gre.
ILOSC PRZYCISKOW: 8
OBSLUGA DLA : Praworecznych
TYP ZLACZA : USB i PS2


LOGITECH MX518
Co tu duzo mowic o tej maszynie. Nowe dziecko Logitecha , niegorszy od MX1000 ,nastepca MX5100. W uzytkowaniu tej myszki nieodczujesz roznicy miedzy ta myszka a MX510. Ten model dysponuje rozdzielczoscia 1600dpi ,jest dokladny , niema mowy o efekcie "uciekania celownika" w C-S'ie. Jest Lekka , optyczno-przewodowa , wygodna w uzyciu , no i ten wyglad
ILOSC PRZYCISKOW : 8
OBSLOGA DLA : Praworecznych
TYP ZLACZA : USB


Logitech G5
Jest to najnowsze dziecko ze stajni Logitecha. Model G5 charakteryzuje sie polepszonym sensorem optycznym (2000dpi) , co sprawia , ze myszka staje sie jeszcze bardziej niezawodna i czula. Stylistyka podobna jak w MX510 czy MX500 , ale to co jest pod "karoserja" to juz nie to samo
ILOSC PRZYCISKOW : 6
OBSLOGA DLA : Praworecznych
TYP ZLACZA : PS2 i USB


Microsoft Intellimouse IE 1.1a
Ciekawe rozwiazanie dla osob , ktore chca dobra myszke ( niegorsza od IE 3.0) za mniejsze pieniadze . Ten model posiada 2 programowalne przyciski , co dla niekotrych kraczy moze byc malo. Gryzon jest optyczno-przewodowy ktory pisada ten sam uklad optyczny jak w IE 3.0.
ILOSC PRZYCISKOW: 5
OBSLOGA DLA : Pawo i leworecznych
TYP ZLACZA : USB i PS2


Microsoft IntelliEye 4.0
Dobra myszka optyczno-przewodowa , ceniona przez wielu graczy , rzadko zawodna , niezly wyglad estetyczny , jakosciowo tez niema sie do czegos przyczepic. Jest to mysz wygadniejsza i estetyczniejsza niz jej poprzednik v3.0. Ten model to godny rywal dla MX518 czy MX100 , i dlatego ta myszka ma wielki + ....jest TANSZA. Jedyny problem ktory sprawia ta myszka to , ze czesto psuje sie lewy przycisk , ale da sie go naprawic w domowych warunkach
ILOSC PRZYCISKOW : 5
OBSLOGA DLA : Praworecznych
TYP ZLACZA : USB i PS2


Microsoft IntelliEye 3.0
Ta myszka to chyba klasyka , jesli chodzi o licznosc graczy , ktorzy uzywaja/uzywali tej myszki. Technologia IntelliEye oczywiscie rownie niezawodna jak w nowszej wersji IE 4.0 Mysz jest bezprzewodowo-optyczna . Myszka moze nieszczyci sie pieknoscia , ale najwazniejsze jest to, ze wspaniale trzyma sie dloni i jest niezawodna.
ILOSC PRZYCISKOW: 5
OBSLUGA DLA : Praworecznych ( Leworeczny tez da rade )
TYP ZLACZA : USB i PS2


Razor DiamondBack Plasma
Niewiem jakos niemoge sie przekonac do tych myszek ... no ale niema sie co oszukiwac , jedna z najlepszych myszek na rynku pod wzgledem : estetycznym , technicznym , praktycznym .Posiada kabel o dlogosci 210cm. Sensor optyczny w tej myszce jest tak samo dokladny jak w Logitech MX1000 , czyli 1600dpi , oraz wychwytuje 5.8Mpix podloza w czasie sekundy. Model Plasma jest nastepca modelu Magma . Ten model rozni sie od starszego : Dodano wieksze teflonowe slizgacze , usprwaniono dzialanie rolki , powiekszono przyciski katore pokryto antyposlizgowym materialem . JAKI MORAL Z TEGO ? : mysz dla promastergejmerow...
ILOSC PRZYCISKOW : 7
OBSLUGA DLA : Lewo i Praworecznych
TYP ZLACZA : USB


Razer Copperhead
Kolejne cacko od Razera , ktore tym razem dysponije rozdzialka 2k dpi , czas reakcji sensora wynosi ( UWAGA) 1 milisekundy .Mysz ma również 32 KB wbudowanej pamięci. Daje to możliwość przechowania ustawień myszki w pięciu konfiguracjach, bez konieczności instalacji sterowników. Mysz jest doskonalej jakosci , guziki dzialaja perfekcyjnie . Poprostu producent zadbal o kazdy szczegol.
ILOSC PRZYCISKOW : 7
OBSLUGA DLA : Lewo i Praworecznych
TYP ZLACZA : USB


A4 Tech X-718
Jest to obecnie najlepsze dziecko a4-Tech'a .Gryzon jest optyczno-przewodowy. Myszka z wygladu bardzo
przypomina myche ze stajni Logitecha. Myszka pracuje w rozdzielczosciach od 600-200dpi . Zmiane DPI mozna dokonac poprzez jeden z przyciskow na myszce ( do wyboru sa rozdzialki 600, 800, 1200, 1600, 2000 DPI ). Jest to super opcja dal osob ktorzy chca miec dobra
myszke za mniejsze pieniadze.
ILOSC PRZYCISKOW : 5
OBSLUGA DLA : Praworecznych
TYP ZLACZA : USB i PS2

_________________
+b


Ostatnio zmieniony przez kolos89#2 dnia Nie Kwi 02, 2006 6:05 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 10:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
rhodo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym nadmienić, że baaardzo fajną propozycją dla tych, którzy nie chcą wydawać na mychę prawie 200 peelenów jest a4tech x710. Pomimo raczej negatywnych komentarzy na forum nabyłem gryzonia i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Przesiadłem się z razera dajmondbeka i naprawdę przynajmniej dla mnie mycha a4techa jest o wiele wygodniejsza, jeśli zaś chodzi o optykę to nie widzę żadnej różnicy, a jeśli nie widać żadnej różnicy to po co przepłacać :) Troszeczkę tylko martwię się czy mi się to nie zepsuje bo troszeczkę się nasłuchałem mało przychylnych opinii ale pożyjemy zobaczymy, 2 lata gwarancji.
_________________
No proszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neo-angin
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Maj 2003
Klan: coś by się pograło ;D

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolos89#2 napisał:

niemialem stycznosci z tymi myszkami , ale Logitech to solidna marka , wiec mysle ze niebedzie problemu z gubieniem sie sygnalu ;)

solidność solidnością ale jak by się okazało, że gubią sygnał to wolałbym już dołożyć i kupić MX :-) w końcu nie bez powodu myszki z seri MX sa 2 razy droższe :-)[/b]
_________________
Serwis Laptopów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
srdz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2005

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem lepiej dolozyc 20-30 zl i kupic mx310... napewno nie zgubi sygnalu... a szczerze powiedziawszy, to odkad mam 510, to teraz na innej myszce nie potrafie najechac kursorem na ikone worda ;)))) w robocie mam kulkowa... dlatego nosze swoja mysz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cru5h
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Wrz 2005

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Zakupiłem dzisiaj A4Tech X-718 na tej aukcji.

Zakupiłem bo:

1. Musiałem zmienić ( stara zdechła ;) )
2. Tania
3. 5 przycisków
4. Rozdzielczość 600, 800, 1200, 1600, 2000 DPI !!!
5. Szybka zmiana rozdzielaczości jednym kliknięciem
6. Wygląd
7. Testy na Internecie wypadły ok

Co o niej sądzicie (wiem ze to nie logitech ani microsoft :P ), czy ktoś ją posiada?

PS. To nie jest żadna reklama - jeśłi ktoś to tak odniósł to sorry....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
arcanus
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Wrz 2005
Klan: brak

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak polecam serie x-7 a4techow i nie patrzcie sceptycznie na to że a4tech
w x-7'kach jest jakość, solidność i niska cena! wiec jesli ktoś chce mieć dobry sprzęt i nie chce dużo wydać proponuje wlasnie te mychy. sam jestem w posiadaniu x-708 (najstarszy gryzon tej serii, ale nie zawiodl mnie jeszcze) warto by dać o nim opis jakiś wiekszy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
neo-angin
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Maj 2003
Klan: coś by się pograło ;D

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arcanus napisał:
o tak polecam serie x-7 a4techow i nie patrzcie sceptycznie na to że a4tech
w x-7'kach jest jakość, solidność i niska cena! wiec jesli ktoś chce mieć dobry sprzęt i nie chce dużo wydać proponuje wlasnie te mychy. sam jestem w posiadaniu x-708 (najstarszy gryzon tej serii, ale nie zawiodl mnie jeszcze) warto by dać o nim opis jakiś wiekszy:)

właśnie zakupiłem również x-708 na allegro za 49zł ;] x-710 był o 1zł droższy ale miał już wybór w locie dpi, a ja wole stały tak jak mam w mx500 ;] myszke stestuje i dam wam opinie ;] 50zł to mało kasy, a jak okaże się, że myszka dobrze się sprawuje to może osoby z mniejszą zasobnością portfela sobie będą je kupować :)

UPDATE:
hehe albo mam szczęście albo nie wiem co :D kupiłem myszke X-708, a dostałem x-718 :D ale nieważne :] myszka chodzi bardzo dobrze :] nie gubi sygnału przy szybkich ruchach. Jedyna wada to śliska obudowa (coś ala mx518) czego nie lubie ale za 50zł nie ma co narzekać :] Jednym słowem tania myszka do grania :) Można też narzekać na wielkość ale zapewne jest to spowodowane przyzwyczajeniem :) Jeśli masz małą zasobność portfela albo szkoda ci kasy na super hiper mega mysz to a4tech jest dla ciebie :)
_________________
Serwis Laptopów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
ftl
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Lut 2006

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupilem sobie "Razer Copperhead" bardzo fajna myszka polacam dobrze sie uklada w reku 8)

Pozdrawiam ftl 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zerowka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Wrz 2005

PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.allegro.pl/item108104862_microsoft_intellimouse_optical_nowe_fvat_gw_od_ss.html

Czarna wersja 1.1A, nie gubi sie, nie ma akceleracji wstecznej, sam ja kupilem, z przesylka 63,50zl, 2 lata gwary, polecam.
_________________
;_;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Esc!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2006

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem






Cały test wykonany został przez czasopismo PC World Computer.

Pozdro


P.S.

Dla myślących inaczej "kliknij aby powiększyć" jak już klikniesz to kliknij jeszcze raz żeby znowu powiększyć :)
_________________
SpoT4FUn napisał:
Cytat:
Czy TPSA nas wydymala ?

tak, znowu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bart132
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2005

PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pcmaniak.pl/artykuly/creative_fatal1ty_1010_versus_gamer_hd7500/9.html

Fatal1ty vs Gamer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kal1s
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam IE 1.1a! jest świetna ;) optyka taka sama jak w IE 3.0, ktora z kolei wybierana przez większość pro (dlaczego najlepsi mieliby nie grać na najlepszym mouse, wiec jednak to cos znaczy), a cena i dostepność lepsza. moze sie wydawac ze 400 dpi to w dzisiejszych czasach kpina :o ale propnuje pograc i wtedy oceniac :)
ogolnie moja propozycja eco zestawu dla mlodych progamerow :
1.1a + QcK (albo mini ) sprzęt tani i najwyższej klasy! nie ma co ładować kasy imo po 200 zł na myszke ;) pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
EaSy2KiLL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2006

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie poczekam te kilka dni na IE 3.0 ktore maja we wrzesniu trafic na polskie polki w normalnej cenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wiśniowy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Paź 2005
Klan: UCP`

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w najbliższych dniach planuję kupić i chcę wiedzieć czy ona jest dla praworęcznych czy oburęczna, bo jedni mówią, że tak a reszta na odwrót... Pomocy :x :x :x
_________________
ESL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P$T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2006

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolos89#2 Dodaj koniecznie A4techa x750f !! super mysz używam od dłuższego czasu, nei zastąpiłbym jej żadnym logitechem :D:D:D
_________________
Dawno mnie tu nie było :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 150, 151, 152  Następny
Strona 1 z 152

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury