www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Gracz Supreme/Global

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StevnS7
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Kwi 2014

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 8:29 pm    Temat postu: Gracz Supreme/Global Odpowiedz z cytatem

Witam mam na imie Mariusz
Moj nick to $tevnixmus
Na poczatku wspomne o moim doswiadczeniu
Bylem na lanie w warszawie w grze cod4
W roku 2014 bylem w teamie cod4 top7 w lidze cybergamer(graly tam pro teamy i dalej chyba graja)
Gram w cs go od 2014/2015 roku
Mialem range global lecz przez zaniedbanie stracilem ja i jestem stalym bywalcem rangi supreme/global lub jak mam zla passe lem nigdy nizej.
Przegralem 700 h w cs go http://csgo-stats.com/kakashiii382/
http://steamcommunity.com/id/kakashiii382/ prosze o dodawanie tylko ludzi piszacy o info o teamie reszte bede usuwal odrazu.

Cechy:
Moge grac jako clutcher(czuje radosc kiedy jestem w takiej sytuacji)/lurker(podziwiam snaxa i chcialbym nauczyc sie paru trickow)/entry(kiedy trzeba wychodze jak tank i nie boje sie stawic czola i zginac cos jak Apex jestem fearless)/supporter(nie mam problemu rzucic komus bron i grac eco lecz nie potrafie dobrych flashow i nadow ktore dzialaja) nie gram snipa bo mnie nudzi chociaz to bron ktora czesto odmieniam losy spotkan i moge dobrze controlowac mida
Nie placze/Nie poddaje sie/Gram do konca i serio
Podaje dokladne info/czasami sypne poprawkami odnosnie gry teamu.
Nie posiadam umiejetnosci igla chociaz pomoc w prowadzeniu gry moge
Chetnie potrenuje aima zeby polepszyc statystyki celnosci i przebic sie przez moje 18% bo wiem ze mnie stac dobic przynajmniej do 20%
Ogladam mecze prosow

Chetnie zagram z jakims teamem na poczatku dlugo online potem lana bez problemu chyba ze lan w warszawie.

Moja dostepnosc:
Tu bywa roznie bo pracuje i zarabiam wiec nie gram 24/7 a prace mam roznie generalnie raz na 2 dni moge grac 3h albo i wiecej wiecej na priv

Szukam teamu nie toxic w moim przedziale wiekowym z ranga przynajmiej supreme oraz do grania wszystkich lig ktore tylko bede panowie chcieli nawet jesli beda platne wtedy tez zagram
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 8:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury