www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Entry-Fragger szuka drużyny. Najlepiej stała 4 z IGL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makowsky1995
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2013

PostWysłany: Nie Maj 22, 2016 5:09 pm    Temat postu: Entry-Fragger szuka drużyny. Najlepiej stała 4 z IGL Odpowiedz z cytatem

Siema.
Bez zbędnego gadania czego to oczekuje i co oferuje powiem krótko.

Oczekuje:
Drużyny najlepiej już zgranej, czyli stała 4-ka z IGL-em. Z nastawieniem na częste trenowanie i granie turniejów typu gfinity, FEC, faceit i wiele wiele więcej. Jest tego na prawdę teraz tyle że grać można coś praktycznie codziennie! Nie szukam ludzi którzy chcą pograć 4 fun. Chce żeby ludzie byli ambitni. Potrafili przysiedzieć żeby być lepszym. Ludzie mają być zaangażowani więc nie tylko wchodzisz na trening odbębniasz te 5-6 godzin i idziesz do domu. Fajnie jak teammate gra też poza treningami żeby szlifować się indywidualnie. Oczywiście bez spiny i najlepiej +20 bo to już jest taki wiek że ludzie są dojrzali emocjonalnie, wiedzą czego chcą w życiu, bo nie chce żeby zapraszały mnie drużyny gdzie co 2 tygodnie są rotacje w składzie. +2000h godzin każdy i nie obchodzi mnie że masz to na innym koncie albo koncie brata, kuzyna, babci, dziadka etc. Twoje konto to twoja wizytówka. Wyobrażasz sobie siebie grającego na jakimś większym lanie i grając na jakimś fejku? Albo jesteś poważny albo coś ukrywasz jeśli zmieniasz co chwila konta.

Oferuje:
Jestem entry-fraggerem. Wjeżdżam zabijam bądź nie ale taka moja rola.
21 lat, +2500h, doświadczenie lanowe było ale już dawno nie byłem a szukam jakiś emocji. Drużyny z którą można zajść daleko i zaistnieć na scene chociaż w jakimś stopniu.

Trochę się rozpisałem a dużo jeszcze bym najchętniej dodał...
Jeśli jesteś w miarę ogarnięty i ogarniasz to o co mi chodzi w tym poście, i ty wraz ze swoją drużyną spełniacie moje warunki i szukacie kogoś takiego jak ja, ZAPROŚ:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198068985768/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 22, 2016 5:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury