www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dla ludzi z aspiracjami! :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masiv1g
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2014

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 3:29 pm    Temat postu: Dla ludzi z aspiracjami! :) Odpowiedz z cytatem

Cześć , jestem Filip wiek 21lat.Od dłuższego czasu marzy mi się drużyna z którą bede zwiedzał wiele lanów , grał turnieje itp , drużyna dzięki której beda się piął aż na sam szczyt , ponieważ podchodzę poważnie do gry.Szukam ludzi którzy nie boją się mieć aspiracji , marzeń oraz chcą dążyć do ich spełnienia.Tak wiem % takich ludzi jest mały zdaje sobie z tego sprawę lecz mam nadzieje że nie jestem sam i znajdzie się 4 takich osób którzy myślą tak samo jak ja.Wymagam by ludzie w moim teamie nie byli toksikami bo tak daleko nie dojdziemy oraz by profesjonalnie podchodzili do tematu drużyny , co z tego jeśli masz talent skoro swym zachowaniem niszczysz morale drużyny itp , dla takich ludzi niema tu miejsca , nie mam zamiaru słuchać jak ktoś drze ryja na ts.Jeśli chcesz grać w tym teamie podam dalsze warunki poniżej.

-Treningi 4-5 dni w tygodniu (do dogadania)
-Możliwość wyjazdu na turnieje lanowe
-Czas na gre!
-Chęć rozwoju , trenowanie aima itp.
Poszukiwani są :
-IGL
-SNIPER
-Entry
-Shooter

Proszę Was gdy bedziecie zainteresowani to w wiadomości się przedstawcie i napiszcie jaka jest wasza pozycja w teamie :)

kontakt - http://steamcommunity.com/id/swnsgtw/

M4DNESS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 3:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury